ŻYCIE OSOBISTE

Wszystkie sprawy związane z uczuciem będą się układać gładko i bez komplikacji. W domu zapanuje przyjemna, ciepła atmosfera, znowu odkryjecie uroki życia we dwoje. Po męczącym okresie zesłanym przez Saturna przyszła pora na przyjemności. Dla samotnych najbardziej obiecująco zapowiada się czas do połowy września. Dzięki wsparciu Jowisza ktoś, kogo lubisz, nieoczekiwanie okaże się tym, kogo kochasz.

I DEKADA Warto zadbać o życie codzienne, wygodę i komfort. Powiększenie rodziny, nowe lokum – teraz to możliwe. Nowa miłość też wchodzi w grę.

II DEKADA Wpływ Neptuna, pod którym teraz jesteś, oznacza łut szczęścia. Pluton to większe miłosne wyzwania i wrażenia. Niewykluczona nowa miłość, która wiele w twoim życiu zmieni. Jesteś zadowolona ze swojego aktualnego związku? Nie przestawaj go pielęgnować. Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej.

III DEKADA Otwórz serce, bo jeśli się zakochasz, to romantycznie. Dla stałych związków czas porozumienia. Po zeszłorocznych trudnościach nie będzie śladu. A czułości i seksu pod dostatkiem.

KARIERA I PIENIĄDZE

Planety będą sprzyjać Skorpionom ambitnym i mierzącym wysoko. Doczekasz się prawdziwego uznania i pieniędzy, dzięki którym znacznie poprawisz swój status materialny, zyskasz stabilną pozycję zawodową. Neptun obdarzy cię nosem do interesów, Pluton uczyni doskonałym strategiem, a Jowisz będzie pilnował, aby nie powinęła ci się noga.

Zobacz także:

I DEKADA Ten czas sprzyjać będzie spokojnej, systematycznej pracy. Tegoroczne sukcesy okażą się trwałe. Możesz zyskać doskonałą opinię jako pracownik lub człowiek biznesu. W finansach stosuj zasadę ograniczonego zaufania: inwestuj bez ryzyka, zadowalaj się gwarantowanym zyskiem.

II DEKADA Warto wykazać inicjatywę, bo okoliczności są bardzo sprzyjające. Neptun sprawi, że trafisz we właściwe miejsce o właściwej porze, intuicja ci dopisze. Pluton przyspieszy bieg twojej kariery, pieniądze zaczną się rozmnażać. Możesz także w tym roku całkowicie zmienić kierunek, zacząć coś nowego i bardzo satysfakcjonującego.

III DEKADA Istnieją wielkie szanse, że wkrótce otrzymasz awans albo bardzo atrakcyjną ofertę pracy. Nie bój się ryzyka, z pewnością poradzisz sobie z nowym wyzwaniem. Niewykluczone, że zaczniesz jakiś własny biznes.