Anna Lewandowska otworzyła swoją kawiarnię

Ania Lewandowska, żona kapitana polskiej reprezentacji w piłkę nożną, znana jest ze swojej niesłabnącej energii i aktywności w biznesie. Od kilku lat idzie jak burza przez polski show biznes, gdzie głośno jest o jej projektach ukierunkowanych na propagowanie zdrowego stylu życia i szeroko pojętego bycia fit. Oprócz organizacji obozów sportowych, marki Baby by Ann, działalności wydawniczej i aplikacji fitness na telefon, Ania Lewandowska ma również swoją markę żywieniową - Foods by Ann. W ostatnim czasie trenerka zdecydowała się postawić na rozwój właśnie tej gałęzi swojego biznesu. W ten weekend na warszawskim Wilanowie w Royal Wilanów została otwarta pierwsza kawiarnia Lewandowskiej - Healthy Store by Ann. To jednak nie koniec - Ania Lewandowska chce, aby jej kawiarnie pojawiły się w całej Polsce. Kolejnym miejscem, gdzie znajdziemy Healthy Store ma być poznańskie centrum handlowe Posnania. Jak mówi sama Lewandowska, otworzenie kawiarni było jej marzeniem od dawna. Ile zapłacimy za wizytę w Healthy Store Lewandowskiej?

Healthy Store by Ann

W Healthy Store na odwiedzających czekać będą zdrowe koktajle i sycące przekąski, jak na przykład superfood bowls, czyli śniadaniowe miski z pożywnymi dodatkami. Za taką zdrową przekąskę zapłacimy około 18-20 złotych, za owsiankę 16 zł. Nowością będą soki tłoczone metodą cold press. To metoda wyciskania soków pozwalająca na zachowanie wszystkich składników odżywczych. Koszt soku to około 12 złotych, za smoothie zapłacimy 15-17 złotych. W Healthy Store znajdziemy również batony energetyczne, musli, czekoladki, ekologiczne masła i oleje - wszystko sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej.

Start projektu to nasza odpowiedź na aktualną potrzebę rynku. Cieszymy się, że produkty z naszego portfolio oraz nowe propozycje dedykowane temu projektowi trafią do szerokiego grona konsumentów. Chcemy także, aby nasze Healthy Store’y stały się miejscem, w którym konsumenci będą mogli zakupić nasze produkty oraz zjeść coś zdrowego i oderwać się od pędu codziennego życia - mówi Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann.

Firma Ani Lewandowskiej: Foods by Ann

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 roku. Jej misją jest propagowanie właściwych nawyków żywieniowych pokazując jednak, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniami i niesmaczną dietą. Co sądzicie o produktach Foods by Ann? Wybierzecie się do Healthy Store Lewandowskiej?

 

What a time! And this year is not over yet :-) can someone pinch me?! I am happy because I do what I love and i am fulfilling my dreams I HAVE A MISSION ... ___________________________________________ Co za czas! A ten rok jeszcze się nie skończył:-) Niech mnie ktoś uszczypnie. Jestem szczęśliwa, bo robie to co kocham, a dzięki temu spełniam swoje marzenia MAM MISJĘ... Każdy z nas ma marzenia te małe i duże. O czym Wy dzisiaj marzyliście? Zdrowie jest najważniejsze i zawsze to powtarzam, ale gdybyś mógł spełnić swoje marzenie to co by to było? Marzenia nie są nieosiągalne, czasem wystarczy pozytywna motywacja i upór. W tym roku wydarzyło się wiele @babybyann było moim marzeniem jeszcze na początku tego roku, a teraz już nawet nie raczkuje, już biega :-) @healthycenterbyann powstało z myślą o tym, aby w jednym miejscu móc kompleksowo zadbać o zdrowie i formę. W piątek otworzyliśmy pierwszy @healthy_store_by_ann w Polsce z przekąskami, deserami i produktami @foods_by_ann , przed nami jeszcze dużo wyzwań. Będzie jeszcze ZDROWIEJ.  do tego moje plany dietetyczne i treningowe w aplikacji podbijają serca @diet_training_by_ann Jestem szczęśliwa i dziękuję, że mnie napędzacie do działań. A na dodatek mam wspaniałych ludzie wokół siebie  #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Lis 18, 2018 o 12:44 PST