Agata Młynarska weźmie ślub?

Agata Młynarska zamieściła ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie w białej sukni ślubnej projektu Violi Piekut. Jak zdradziła dziennikarka, ta piękna suknia została uszyta na specjalną okazję. Wszyscy zadają sobie pytanie: czyżby Agata Młynarska w najbliższym czasie miała zamiar stanąć na ślubnym kobiercu?

Agata Młynarska w tajemniczym wpisie napisała: "Sukienka, którą Viola Piekut uszyła specjalnie dla mnie. Muślinowa, jedwabna, mleczna biel. Rozświetla jesienną szarość. Zamknięta w szafie czeka na swój moment..." Oczywiście w Internecie pojawiły się plotki na temat kolejnego ślubu Agaty Młynarskiej.

Przypomnijmy, że dziennikarka ma już za sobą trzy śluby cywilne. Ostatni ślub wzięła cztery lata temu z prawnikiem Przemysławem Schmidtem, z którym jest do tej pory. Czyżby para szykowała się do ślubu kościelnego?

Agata Młynarska szczęśliwie zakochana

Agata Młynarska jest szczęśliwie zakochana, co podkreśla w wielu wywiadach. Zwłaszcza duże wsparcie dostała od swojego męża w tych trudnych chwilach, kiedy w połowie lipca, dziennikarka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Wtedy również wszyscy fani trzymali kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Pod koniec sierpnia, mąż Agaty Młynarskiej postanowił zrobić żonie niespodziankę i zabrał ją do Włoch. Podobno dziennikarka myślała, że wspólnie jadą na urodziny przyjaciela, a wyjazd zakończył się pobytem na Sycylii: "Totalna niespodzianka. Zaproszenie na urodzinowy wieczór przyjaciela mojego męża okazało się wyprawą na Sycylię. To się nazywa fantazja, zachwyt nie przestaje mnie opuszczać. Viva Sicilia." - pisała dziennikarka.

Ciekawe, czy słowa Agaty Młynarskiej, że kreacja "zamknięta w szafie czeka  na swój moment" oznaczają, że ślub tuż tuż?