Gang Słodziaków w Biedronce

Gang Słodziaków to nowa akcja sieci sklepów Biedronka. Do tej pory Biedronka miała dwie edycje akcji lojalnościowej Gang Swieżaków skierowanej do rodziców. Świetnie zaplanowana akcja marketingowa spowodowała, że całe rodziny zbierały naklejki w Biedronce, które później można było wymienić na ulubionego Świeżaka. 

Biedronka postanowiła kontynuować akcję z gangiem, tylko w nowej odsłonie. Zamiast Gangu Świeżaków, Biedronka tym razem proponuje Gang Słodziaków. Do Gangu Słodziaków należą między innymi: jeż, sowa, lis, królik.

Gang Słodziaków będzie składał się z pluszowych maskotek przedstawiających leśne zwierzątka, m.in. lisa, jeża, królika i sowę.

Gang Słodziaków w Biedronce: od kiedy?

Nowa akcja - Gang Słodziaków w Biedronce, wystartowała dzisiaj (27 sierpnia) i potrwa kilkanaście tygodni.

Gang Słodziaków w Biedronce: zasady

Aby zdobyć Gang Słodziaków, czyli poszczególne zabawki biorące udział w nowej akcji Biedronki, klienci za zakupy będą otrzymywać naklejki, które później wymienią na zabawki. Jak podaje portal Wiadomości Handlowe, zasady otrzymania zabawki z Gangu Słodziaków są podobne co w latach ubiegłych:

Tak jak dotychczas, dodatkowe naklejki zdobywać będzie można za kupno owoców i warzyw, za zakup produktów partnerów akcji, a także za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka. - czytamy na portalu

Zabawkę z Gangu Słodziaków będzie można otrzymać w Biedronce za darmo, po zebraniu 60 naklejek. Warto wspomnieć, że za wydanie 40 zł, klienci otrzymają jedną naklejkę, oczywiście za zakupy z kartą "Moja Biedronka". Dodatkowe naklejki przysługują za zakup warzyw i owoców oraz produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł.

Dla mniej wytrwałych klientów, lub tych, którym nie uda się zebrać 60 naklejek będzie istniała możliwość zakupu Słodziaka za 19.99 zł za sztukę i uzbieraniu 30 naklejek. Posiadacze 15 naklejek mają prawo do odbioru książki „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Regularna cena Słodziaka to 49,99 zł, natomiast książki 9.99 zł.

A Wy będziecie zbierać Słodziaki dla swoich pociech?