Fryzury z grzywką - największe trendy

Najmodniejsze cięcie 2019 roku to króciutka dziecięca grzywka (baby bang), która kończy się nad linią brwi. Noszą ją gwiazdy i modelki, na czele z Emmą Stone i gwiazdą Netflixa Charlotte Best, a za sprawą Belli Hadid i Kai Gerber na pokazie Miu Miu zapragnęły jej rzesze kobiet na całym świecie. Krótka grzywka może być prosta, jak przystało na grzeczne cięcia rodem z dzieciństwa - albo lekko wystrzępiona i asymetryczna, wpisująca się w bardziej punkowy styl (cześć, pixie!). Jeśli jednak krótka grzywka powyżej brwi to nie twoja bajka, nic straconego. Wiosną do łask wracają też znacznie dłuższe grzywki na bok oraz romantyczne, nieco nonszalanckie grzywki-firanki (curtain bangs), które pokochają wszystkie amatorki Jeanne Damas i francuskiego szyku. 

Krótkie fryzury z grzywką

Nic tak nie dodaje wdzięku krótkim fryzurom jak właśnie grzywka. Tak, jak ubiegły rok należał do long boba, w 2019 roku powraca jego klasyczna, krótka wersja. Najmodniejszy wariant? Rzecz jasna, bob z grzywką. To jedno z najbardziej twarzowych cięć, jakie znamy - a do tego pasuje niemal każdej z nas. Kluczem jest odpowiedni dobór grzywki, która może być prosta lub asymetrycznie zaczesana na bok, rozchodząca się na boki, a także lekko zmierzwiona. Hitem będą też podkręcone albo nonszalancko rozrzucone grzywki, które wyglądają jakbyś właśnie wstała z łóżka. 

Fryzury do ramion z grzywką

Fryzury z grzywką sprawdzą się też u posiadaczek półdługich i dłuższych włosów. Idealnym rozwiązaniem będzie grzywka na bok. Ta z pozoru niewielka zmiana zapewnia gwarantuje wielki efekt. Nie trzeba drastycznie ścinać włosów by widocznie zmienić fryzurę. Grzywka na bok to najbardziej uniwersalne cięcie, jakie można sobie zafundować - pasuje niemal do każdej twarzy (zarówno trójkątnej, owalnej jak i prostokątnej). A do tego zbiera mnóstwo komplementów! Jakie fryzury z grzywką będą modne w tym sezonie? Zajrzyjcie do galerii!