Modne fryzury z grzywką na jesień

Niezależnie od tego czy nosisz fryzurę bob, włosy półdługie czy długie, obcięcie grzywki całkowicie zmienia wygląd twarzy i nasz styl. Romantyczne, nonszalanckie długie grzywki zdradzają nostalgię za latami 70., grzywki-firanki to z kolei super kobieca fryzura z przełomu dekad 70.i 80., a minimalistyczne długie i proste grzywki hołdują latom 2000.

Na dwa boki

Curtain bangs, czyli grzywki-firanki opadające swobodnie na boki to kwintesencja paryskiego stylu. Do tego niebieska koszula, ciemne jeansy z rozszerzanymi nogawkami (dzwony wracają do łask) i złota biżuteria, a będzie wyglądać niczym będącą aktualnie na topie Jeanne Damas, francuska gwiazda Instagrama.

Grzywka na bok

Odsunięcie długiej grzywki na bok pomoże paniom o wysokim czole i okrągłej buzi – zasłoni czoło i wyostrzy nieco rysy. Kwadratowej twarzy z kolei grzywka na bok na jesień złagodzi kontury buzi.

Na prosto

Ideał dla podłużnej lub kwadratowej twarzy. Nosi ją m.in. Emma Stone czy Monica Belluci. Najmodniejsza prosta długa grzywka na jesień to taka, która sięga brwi, obcięta super geometrycznie lub lekko wystrzępiona. Sprawdzi się w zasadzie u każdej z nas.