Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - warkocze

Fryzury na wesele ze średnich włosów mogą mieć różne formy, ale jedną z propozycji cieszących się ogromną popularnością od wielu lat są niewątpliwie różnego rodzaju warkocze. Mogą to być zarówno klasyczne sploty, jak i kłosy lub wersje dobierane. Sprawdzają się one doskonale zarówno w swojej podstawowej formie, jak i zaplecione w różnego rodzaju upięcia z tyłu głowy. Niezwykle popularne są także wszelkiego rodzaju koki z warkoczami. Zazwyczaj jest to tylko jeden kosmyk fantazyjnie zawinięty wokół całego upięcia, jednak zdarzają się również fryzury składające się ze znacznie większej liczby warkoczy połączonych z pofalowanymi pasmami włosów.

Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - fale

Absolutnym klasykiem zarówno we fryzurach na wesele ze średnich włosów, jak i tych nieco dłuższych są wszelkiego rodzaju fale. Czasami są one łączone z delikatnymi upięciami, jednak niekiedy istnieje również opcja zrezygnowania z dodatkowych elementów. Jeśli chcesz, aby kosmyki znajdujące się tuż przy twarzy nie przeszkadzały w trakcie jedzenia lub tańca, możesz spiąć je z tyłu głowy za pomocą spinki bądź gumki pasującej do reszty kreacji. Takie upięcie sprawdzi się doskonale w połączeniu z klasycznymi lokami ze średnich włosów, jednocześnie będąc bezpieczniejszym rozwiązaniem niż znacznie bardziej skomplikowane modne fryzury na wesele.

Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - luźne upięcia

Fryzury na wesele ze średnich włosów to nie tylko klasyczne warkocze lub fale cieszące się ogromną popularnością od wielu lat, lecz także nieco bardziej nowoczesne upięcia. W roku 2020 szczególnym zainteresowaniem cieszą się wszelkie fryzury o bardzo lekkim i zwiewnym charakterze. Takie upięcia prezentują się doskonale w połączeniu z delikatnymi, letnimi sukienkami zakładanymi na wesela odbywające się właśnie w takim okresie. Zwykle wyglądają one tak, jakby miały rozpaść się wraz z pierwszym ruchem na parkiecie, jednak profesjonalnie wykonana fryzura jest w stanie przetrwać całą zabawę bez najmniejszych problemów. Taki typ upięć zazwyczaj jest wykonywany z pojedynczych kosmyków unieruchomionych z boku lub z tyłu głowy w sposób zwiewny. Pojedyncze pasma włosów mogą wystawać z całej fryzury i tworzyć złudzenie nieuporządkowania i naturalności.

Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - koki

Jedną z najpopularniejszych fryzur na wesele ze średnich włosów jest kok pozwalający na swobodną zabawę bez ryzyka przypadkowego zepsucia upięcia. Taka propozycja może mieć naprawdę wiele form, od klasycznej fryzury bez żadnych dodatków, aż po kompozycję składającą się z warkoczy, pofalowanych kosmyków oraz ozdobnych spinek pasujących do całej kreacji. Istnieje również opcja wykonania koka na specjalnym wypełniaczu, co stanowi stosunkowo korzystne rozwiązanie w przypadku osób o rzadkich i niezbyt długich włosach. Kok jest jedną z wygodniejszych fryzur na wesele, a jego podstawową wersję można wykonać bez pomocy profesjonalnych fryzjerów.

Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - kucyk z warkoczem

Fryzury na wesele ze średnich włosów nie muszą wymagać konieczności udania się do fryzjera. Niektóre z nich można z powodzeniem wykonać samodzielnie, nawet w sytuacji, gdy nie posiadasz specjalnych umiejętności w tym zakresie. Doskonałym przykładem takiej fryzury są wszelkiego rodzaju kucyki połączone z warkoczami. Mogą to być zarówno sploty owinięte wokół gumki, którą spięta jest cała kitka, jak i niewielkie warkoczyki z obu stron głowy, w późniejszym czasie dołączone do kucyka. Zaplecione w ten sposób włosy są widoczne jedynie z boku i stanowią ciekawe urozmaicenie tej prostej fryzury.

Fryzury na wesele 2020 na włosy średniej długości - warkocze wokół głowy

Oprócz klasycznych warkoczy wchodzących w skład koka lub innego upięcia, hitem fryzur na wesele ze średnich włosów w roku 2020 będą również dobierane warkocze poprowadzone wokół głowy. Niektóre z nich rozpoczynają się w okolicach przedziałku i po łuku zmierzają w stronę upięcia umieszczonego tuż nad karkiem, podczas gdy inne przechodzą płynnie w kompozycję rozpuszczonych, pofalowanych włosów. Zazwyczaj są to klasyczne dobierane warkocze, jednak zdarzają się również nieco bardziej niestandardowe sploty zarezerwowane dla wprawionych miłośników robienia fryzur lub profesjonalnych fryzjerów. Zwykle takie upięcia mają jednak bardzo lekki i zwiewny charakter, a w wielu przypadkach towarzyszą im także pojedyncze kosmyki uwalniające się z całej kompozycji w sposób pełni kontrolowany. Taka fryzura, wbrew pozorom, jest również bardzo trwała, a w sytuacji, gdy lekko zniszczy się podczas intensywnego tańca, w dalszym ciągu jest w stanie wyglądać tak, jakby taki efekt był w pełni zamierzony.