Odmładzające fryzury dla 40-latek: najmodniejsze warianty fryzur

Najważniejsze jest jednak, aby przed strzyżeniem zadbać o pielęgnację włosów  - pamiętaj, aby były zdrowe i nawilżone. Wysuszone końce będą się puszyć, co zaburzy zjawiskową linię cięcia. Istotne jest również regularne stosowanie odpowiedniej odżywki, a w przypadku włosów rozjaśnianych lub koloryzowanych, raz w tygodniu maski.

Zdecydowanie odmładzająco na twarz zadziała jasne farbowanie lub wprowadzenie jasnych refleksów na głowie. Podobny efekt możemy uzyskać krótkim cięciem i noszeniem włosów pofalowanych w różne strony. Jedno jest pewne - warto eksperymentować z fryzurą, ponieważ tylko w ten sposób znajdziemy odpowiednią opcję dla siebie. Ponadto istotnym jest również fakt żeby przynajmniej raz udać się do stylisty fruzur, który będzie w stanie więcej powiedzieć nam na temat tego jaka konkretnie fryzura pasowałaby nam np. do rys twarzy. On może również doradzić jaką farbę wybrać, by dobrze komponowała się z odcieniem naszej cery i kolorem oczu. My polecamy takie konsultacje!

Zobacz też: Jakie kolory włosów odmładzają, a które postarzają? Mały poradnik

Odmładzające fryzury dla 40-latek - dobierz obcięcie włosów do siebie:

Jeśli wciąż nie jesteś pewna jaka fryzura z powyższych pasowałaby do ciebie być może stylistka fryzur pomoże ci podjąć tę decyzję. Według nas bardzo dobrze tłumaczy czym kierować się w indywidualnym doborze fryzury.

Jaką fryzurę wybrać przy bardzo wysokim czole?

Jaką fryzurę wybrać przy okrągłej twarzy?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedz w filmie.