Fryzura na jesień 2019 - komu będzie pasować bob?

Fryzura sprawdzi się zarówno u posiadaczek włosów prostych jak i lekko kręconych. Najważniejsze jest jednak, aby przed strzyżeniem zadbać o pielęgnację włosów  - pamiętaj, aby były zdrowe i nawilżone. Wysuszone końce będą się puszyć, co zaburzy zjawiskową linię cięcia. Istotne jest również regularne stosowanie odpowiedniej odżywki, a w przypadku włosów rozjaśnianych lub koloryzowanych, raz w tygodniu maski.

Fryzura na jesień 2019 - jaki wariant boba wybrać?

Istnieją różne warianty - od krótkiej linii sięgającej tuż za ucho, średniej długości przed ramiona lub dla włosów dłuższych, czyli tzw. long bob. Poza klasycznymi cięciami, fryzura może być  urozmaicona o mocne skosy z np. wydłużonym przodem. Odważna propozycja dla kobiet  lubiących się wyróżniać to retro bob, przypominający kulę, którego można było zaobserwować u Moniki Brodki lub bob wystylizowany w nieregularne „messy” fale – idealnie dopełniający rockowy look.

Fryzura na jesień - jak eksperymentować?

Jeśli znudzi nam się nasze codzienne ułożenie włosów, dzięki łatwej stylizacji możemy uzyskać zupełnie nową fryzurę. Posiadaczki prostych włosów mogą od nasady użyć pudru objętościowego, a na końce sprayu z solą morską dla uzyskania struktury lub pojedyncze pasma skręcić delikatnie prostownicą, uzyskując plażowy look. Przy naturalnie kręconych włosach wystarczy podkreślić skręt kremem lub sprayem do loków, przeczesując je jedynie palcami. Jaka fryzura na jesień 2019? Bob z pewnością będzie hitem!

Kto poleca boba na jesień 2019? Ambasador wizerunkowy marki KEUNE, Marek Bryczyński

Stylista fryzur, charakteryzator i doradca wizerunkowy. Od przeszło 15 lat na warszawskim rynku artystycznym i komercyjnym. Na swoim koncie ma liczny udział przy sesjach zdjęciowych, teledyskach oraz filmach reklamowych. Wielokrotnie zapraszany przez Teatr Wielki i inne polskie teatry do współpracy przy tworzeniu charakteryzacji do takich spektakli jak „Hamlet”, „Alicja w Krainie Czarów” czy „Requiem”. Także na stałe z związany z polską kinematografią. Miał zaszczyt współpracować z takimi reżyserami jak Maciej Bochniak, Marek Koterski, Krzysztof Zanussi. Współtworzył wizerunek wielu postaci na dużym i małym ekranie do takich produkcji jak „Pitbull – Niebezpieczne Kobiety”, „Disco Polo” czy „To właśnie przyjaźń”. Przez kilka lat był wykładowcą w Międzynarodowym Studium Dziewulskich na wydziale charakteryzacji teatralno-filmowej. Licznie zapraszamy na warsztaty i wykłady do szkół o podobnym profilu.