Kiedy finał "Gra o tron" w kinie?

Sieć kina Helios zapowiedziała, że finałowy odcinek kultowej "Gry o tron" sezon 7. będzie można obejrzeć na dużym ekranie. Co więcej, seanse "Gry o tron" nie będą limitowane. W poniedziałek, 28 sierpnia, o godzinie 20:00 rozpoczną się takie seanse we wszystkich kinach w Heliosie.

Biletem wstępu na kinową salę jest bezpłatna wejściówka, którą można zdobyć rejestrując się najpierw na stronie helios.pl pod zakładką „Gra o tron”. Następnie w kasie kina będą do odbioru podwójne wejściówki. Co ważne, sama rejestracja nie daje gwarancji wejścia na 7. sezon „Gry o tron” w kinie. Liczy się kolejność odbioru wejściówek, które można odbierać od 26. sierpnia od godziny 10.

"Gra o tron" siódmy sezon spoiler! 

Przypomnijmy, że za nami już czwarty odcinek najbardziej oczekiwanego serialu roku. Wiele się w nim działo. W odcinku "The Spoils of War" królowa Daenerys ruszyła na wrogie oddziały Lannisterów ze swoimi smokami i żądnymi krwi Dothrakami, księżniczka Arya wróciła do Winterfell i spotkała się po latach ze swoją siostrą Sansą i bratem Branem, a Theon Greyjoy przypływa do Smoczej Skały prosząc o pomoc dla pojmanej siostry. 

Dzieje się tak wiele, że z niecierpliwością czekamy na piąty odcinek "Gry o tron", nie wspominając już o samym finale. 

Bardzo fajna inicjatywa kina Helios, nie sądzicie?