Erdem dla H&M cała kolekcja

Co roku szwedzka sieciówka H&M zaprasza do współpracy światowego projektanta. Tym razem jest to Erdem, czyli Erdem Moralıoğlu, który znany jest z projektowania mody bardzo kobiecej, bogatej i osadzonej trochę w latach 50. Jednym z głównych motywów, które projektant bierze na warsztat w swoich kolekcjach są kwiaty.

Nie zabrakło ich również w listopadowej kolekcji Erdem dla szwedzkiego H&M. Pojawiły się na płaszczach i sukienkach, marynarkach i koronkowych topach. Do tego okrycia wierzchnie - obszerne płaszcze z klapami w kratę i przekorne futerko w cętki zapinane na kokardkę oraz błyszczące akcesoria (długie kolczyki czy błyszczące broszki na czółenkach).

Erdem dla H&M kiedy premiera?

Kolekcja Erdem dla H&M do sklepów na całym świecie już 2.listopada 2017. Ceny Erdem H&M są dość wysokie, ale zazwyczaj w przypadku kolekcji z projektantem możemy się spodziewać wyższych cen ubrań i dodatków. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia elementów kolekcji z cenami!

"ERDEM x H&M to kolekcja, która naprawdę do mnie przemawia i chciałem dla niej wykreować zdjęcia z unikalnym klimatem. Uwielbiam dodawać elementy zaskoczenia i surrealizmu, aby podkręcić atmosferę, jak kwiaty wręczane modelkom z zewnątrz obrazu.", mówi o kolekcji fotograf Michal Pudelka, autor kampanii Erdem i H&M, która wygląda jak małe dzieła sztuki.