Z okazji przypadającej właśnie 30 rocznicy premiery tego filmu, twórcy przedstawienia Tribute to Dirty Dancing przygotowali dla miłośników tej opowieści nie lada gratkę, bowiem będą oni mogli zobaczyć tę historię na żywo, w taneczno-muzycznej aranżacji.

Podczas spektaklu muzyka wykonywana jest na żywo i stanowi doskonałe tło dla 30-osobowego zespołu tanecznego ze studia Art of Move, który towarzyszy muzykom.   Podczas show będzie można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze układy taneczne, ale także usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach.

Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show to wspaniałe widowisko, które cieszy się wielką popularnością. Świadczyć może o tym fakt, że bilety na wszystkie przedstawienia w Teatrze Muzycznym Roma, grane w 2017 roku, sprzedały się w ciągu jednej doby. Do tej pory show wystawione zostało 14 razy w miastach całej Polski, zobaczyły je dziesiątki tysięcy widzów, a artyści na scenie spędzili łącznie prawie 2 doby.

W samej Warszawie zaplanowano jeszcze 6 przedstawień w Teatrze Muzycznym Roma, artyści wystąpią także w Kielcach, Poznaniu, Lublinie, Krakowie, Zielonej Górze, Częstochowie, Wrocławiu, Toruniu, Zabrzu, Łodzi. To  ciekawa propozycja godna polecenia nie tylko prawdziwym fanom filmu, ale także entuzjastom muzyki na żywo i tańca.

Więcej szczegółowych informacji: www.dirty-dancing.tixer.pl 

Bilety: www.tixer.pl

Wystąpią:

Dirty Band w składzie:

Karolina Kończal — wokal

Jacek Ciepliński — wokal

Jacek Kotlarski —wokal

Maciej Gwoźdź — trąbka

Kuba Marciniak — saksofon

Maciej Kołodziejski — puzon

Michał Pietrzak — gitara

Michał Kwapisz — gitara basowa

Marcin Górny — instrumenty klawiszowe

Grzegorz Siek — instrumenty perkusyjne

Piotr Kończal — perkusja

Zespół taneczny Art of Move (30 tancerzy)

Choreografia: Marta Marcysiak/Michał Mroczkowski

Kierownik muzyczny: Piotr Kończal

Reżyseria: Jacek Lisewski

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:

Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od ośmiu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia zobaczyło do tej pory ponad 800 tys. widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne produkcje koncertowe tworzone na zamówienie i oklaskiwane przez widzów w całym kraju. Jesteśmy znani z takich hitowych produkcji jak „Zbigniew Wodecki —Twój jubileusz”, „Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show” czy też James Bond Live on tour — koncert muzyki filmowej”.