Perfumy z feromonami męskimi są skuteczne?

Feromony są substancjami, które służą zwierzętom do wzajemnego komunikowania się. Ludzie interesują się nimi z uwagi na ich wpływ na pożądanie płciowe u płci przeciwnej. Feromony odbierane są w sposób nieświadomy, nie jesteśmy w stanie określić ich zapachu. Do tej pory odkryto jedynie kilka feromonów wytwarzanych przez ludzki organizm, ale podejrzewa się, że może być ich znacznie więcej. Nie dowiedziono również ich stuprocentowej skuteczności, ale liczne badania naukowe wykazują skuteczność feromonów w rozbudzaniu pobudzenia seksualnego oraz poprawie nastroju. Powodują one także wzmożone wydzielanie hormonów u płci pięknej.

Męskie feromony, wytworzone w naturalny sposób, obecne są w pachwinach, okolicach prącia, pod pachami oraz w wydzielinach takich jak: sperma, ślina oraz pot. Odbierane są przez kobiety za wykorzystaniem zmysłu węchu.

Feromony są wytwarzane przez ludzki organizm w różnych stężeniach, a jest to uzależnione od genetyki, gatunku i osobniczego wydzielania na zewnątrz organizmu, dlatego perfumy z feromonami męskimi stają coraz bardziej popularne wśród producentów, którzy dodają je do swoich wyrobów i nazywają afrodyzjakami.

Perfumy męskie z feromonami produkowane są w specjalnych laboratoriach poprzez wielokrotne procesy destylacji i krystalizacji. Poprzez przefiltrowanie feromony zyskują na skuteczności. Niestety męskie feromony nie są tanie, co znacząca wpływa na podwyższenie ceny takich perfum.

Naturalne feromony działają w łagodny i naturalny sposób. Znaczną przewagę mają nad nimi ich sztuczne odpowiedniki, ponieważ posiadają większą siłę oraz skuteczność. Ich dodatkową zaletą jest również fakt, iż można jest stosować w dowolnie wybranych momentach. Na temat skuteczności feromonów prowadzone są liczne dyskusje oraz badania. Część osób jest bardzo zadowolona z efektów stosowania takich perfum, inni wykazują mocne zawiedzenie i rozgoryczenie z powodu niepotrzebnego wydania dużych pieniędzy. Jedno jest pewne – dobrze kupować sprawdzone, dobre jakościowo produkty.

Feromony męskie – gdzie kupić

Feromony męskie można zakupić w wielu sklepach internetowych. Bardzo modne są również perfumy z dodatkiem feromonów, które powszechnie nazywane są afrodyzjakami.

Feromony najlepiej utrzymują się na skórze odpowiednio nawilżonej. Najlepiej je aplikować w miejsca, gdzie skóra jest najcieplejsza: szyję, zgięcia łokci i kolan oraz nadgarstki. Obszary te należy spryskać feromonami i ich nie pocierać. Nie należy aplikować zbyt dużej ilości feromonów, aby nie naprzykrzać się kobietom swoim zapachem. Skóra opryskiwana przez preparaty z dodatkiem feromonów powinna być wolna od innych substancji zapachowych. Męskie feromony utrzymują się na ciele przez 4-6 godzin. Po tym czasie należy powtórzyć aplikację.

Jakie feromony męskie polecacie?

Syntetycznie produkowane męskie feromony są coraz bardziej popularnym produktem. Na rynku istnieje wiele rodzajów produktów, które posiadają je w swoim składzie (perfumy, dezodoranty, żele pod prysznic, wody po goleniu, etc.). Ich zadaniem jest wzbudzenie lub zwiększenie zainteresowania płci przeciwnej. Do najczęściej stosowanych feromonów męskich zalicza się:

andostenol wpływający pozytywnie na zmianę nastoju kobiet oraz wzbudzenie w nich pobudzenia seksualnego;

androsteron, który służy zaznaczeniu męskości i dominacji mężczyzny;

androstadienon oddziaływujący na ośrodek oddechowy poprzez zwiększenie częstotliwości oddechów.

Preparaty dostępne na rynku często łączą w swoim składzie powyższe substancje, aby wzmocnić ich skuteczność oraz maksymalnie rozszerzyć efektywność.

Feromony męskie – opinie

Opinie o preparatach z zawartością męskich feromonów są bardzo zróżnicowane. Ich entuzjaści doceniają je za pozytywne oddziaływanie na kobiety, wzbudzenie ich zainteresowania a nawet pobudzenie pociągu seksualnego. Przeciwnicy feromonów narzekają na ich wysoką cenę i niekiedy trudną dostępność. Należy pamiętać, iż nie wszystkie kobiety wykazują taką samą wrażliwość na oddziaływanie tych substancji, dlatego zdarza się, iż w niektórych przypadkach będą one zupełnie nieskuteczne.

Feromony męskie – cena

Ceny męskich feromonów są mocno zróżnicowane i uzależnione od ich stężenia, renomy produktu oraz rozpoznawalności marki. Najtańsze feromony można nabyć w cenie od około 50 złotych za 15-militrowe opakowanie. Najdroższe sięgają kilkuset, nawet kilku tysięcy złotych za opakowanie.

Feromony męskie bezzapachowe

Feromony męskie w swojej charakterystyce są produktem bezwonnym i bez koloru, jednakże częstą praktyką producentów jest sprzedawanie ich w połączeniu z męskimi kosmetykami typu: perfumy, dezodoranty, mgiełki do ciała, żele do kąpieli czy płyny po goleniu. Entuzjaści feromonów w czystej postaci mogą takie nabyć na rynku, a z uwagi na ich silne skoncentrowanie, można je łączyć z ulubionymi perfumami. To doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie chcą rezygnować z ulubionego zapachu, a jednocześnie pragną wypróbować magii afrodyzjaków.

Feromony męskie – ranking

Mężczyźni w swojej naturze posiadają cechy, które sprawiają, iż chcą być obiektem pożądania wśród kobiet, pragną być przez nie podrywane i oddawać się nietuzinkowym romansom. Naprzeciw wychodzą producenci feromonów, którzy wierzą w niezwykłą moc swoich produktów. Wśród najbardziej popularnych znajdują się: Alluramin, Love&Desire Premium Edition, Pheromax, Pheromone Essence oraz The EDGE. Najbardziej polecane są produkty, które w swoim składzie łączą działanie czterech podstawowych feromonów: Androstadienonu, Androstenolu, Androstenonu i Androsteronu.