To wyjątkowo trudny okres w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Zaledwie dwa tygodnie po śmierci sławnego wokalisty media obiegły doniesienia o poważnych problemach zdrowotnych jego młodszego o cztery lata brata. Informacje o złym stanie zdrowia 70-letniego Andrzeja Krawczyka przekazała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych wdowa po zmarłym artyście.

Brat Krzysztofa Krawczyka walczy o życie

Do tego w tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie - napisała w sobotę Ewa Krawczyk na oficjalnym profilu piosenkarza na Facebooku.

Okazuje się, że brat Andrzej Krawczyk nie jest świadomy śmierci swojego sławnego brata.

Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! - czytamy.

Konflikt Ewy Krawczyk i Mariana Lichtmana

Ewa Krawczyk zawarła komunikat o problemach ze zdrowiem jej szwagra w emocjonalnym apelu do Mariana Lichtmana z zespołu Trubadurzy, w którym w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku zaczynał karierę Krzysztof.

Nie jest tajemnicą, że żona Krawczyka i muzyk pozostawali w konflikcie już od dłuższego czasu. Eskalacja sporu nastąpiła podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Ewa Krawczyk wyprosiła wtedy Mariana Lichtmana z kościoła.

ZOBACZ: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Rodzina i przyjaciele pożegnali legendarnego muzyka [ZDJĘCIA]

Ze wspomnianego wcześniej wpisu dowiadujemy się, że wdowa po Krawczyku zarzuca współtwórcy Trubadurów m.in. przekazywanie prasie poufnych informacji na temat życia prywatnego piosenkarza i jego rodziny.

Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał bo zawsze wynosiłeś do gazet, co się dzieje u nas w domu - narzeka.

Ewa Krawczyk ma także żal do Mariana Lichtmana o to, że rzekomo wprowadza opinię publiczną w błąd odnośnie jego stosunków z synem.

Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co się należy Synowi Juniorowi dostanie, ale to jest proces który trwa. Sprawami mojego męża zajmuje się nadal Andrzej Kosmala. A Ciebie błagam odpuść i nie mieszaj ludziom w głowach i uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela bo oni tak nie robią! - napisała.

Z pełną treścią wpisu Ewy Krawczyk możecie zapoznać się poniżej.

Apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana i dziennikarzy z nim współpracujących: Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 17 kwietnia 2021

SPRAWDŹ TEŻ: Krzysztof Krawczyk w ostatnim wspólnym wywiadzie z żoną: "Nigdy bym Ewy nie skrzywdził. Wolałbym nie żyć" [TYLKO U NAS]