Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka "365 dni" i muzyk zespołu Afromental podjęli decyzję o zakończeniu swojego związku, co Blanka potwierdziła w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji. Dodała również, że nie zamierza komentować przyczyn rozstania i poniższy komentarz to jedyna informacja, jaką otrzymają od niej media.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Mamy oświadczenie autorki "365 dni"

- Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie.

Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach - oświadczyła Blanka Lipińska.

Przypomnijmy, że plotki o rozstaniu Barona i Blanki Lipińskiej pojawiły się w mediach kilka dni temu, kiedy okazało się, że para nie pojechała razem na planowane wcześniej wakacje. Do Egiptu udała się tylko Blanka, zostawiając ukochanego w Warszawie. Baron na swoim Instagramie napisał, że nie towarzyszy autorce "365 dni", bo każde z nich potrzebuje czasu dla siebie. 

ZOBACZ: Fani pytają Blankę Lipińską, dlaczego spędza urlop bez Barona. Autorka "365 dni" udzieliła wymijającej odpowiedzi

Mimo wszystko zarówno Blance, jak i Barnowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!