Specjaliści nie mają najmniejszych wątpliwości, że energia naszych duchowych opiekunów silnie rezonuje z naszą aurą. Bardzo często niebiańscy przyjaciele opiekują się nami, przesyłają wskazówki, a nawet wskazują na potencjalne niebezpieczeństwo. Jednak, aby dostąpić tej łaski i odczytać subtelne sygnały, należy im zawierzyć. Wszystko wskazuje na to, że tym razem anioły przestrzegają 3 znaki zodiaku przed poważnym zagrożeniem.

Czytaj także: 

Anioły przestrzegają 3 znaki zodiaku

Byk

Byk wpadnie w poważne tarapaty. Wszystko przez to, że nie odczyta wysłanego w jego stronę anielskiego ostrzeżenia. Zaślepiony miłością popełni poważny błąd, który postawi jego związek pod znakiem zapytania. Po fakcie będzie się miotał i złorzeczył, ale będzie już za późno. Z jednej strony duma nie pozwoli mu przyznać się do popełnionego czynu, a drugiej nie będzie chciał skrzywdzić ukochanej osoby. W takiej sytuacji zodiakalnemu Bykowi nie pozostaje nic innego jak zwierzyć się ze swoich kłopotów archaniołowi Hanielowi. Jedynie dialog z aniołem miłości pomoże mu odzyskać ukochaną osobę. Jeśli tylko posłucha niebiańskich rad, jego związek stanie się jeszcze mocniejszy, silniejszy i trwalszy.

Panna

Panna zwątpi w swoje możliwości, a nawet będzie przekonana, że jej życie zmierza donikąd. Wszystko za sprawą niefortunnego splotu okoliczności, który pozbawi ją złudzeń w jednej ważnej sprawie. Skumulowane negatywne emocje odbiją się na jej życiu zarówno zawodowym, jak i rodzinnym. Jeśli do końca kwietnia nie uda jej się uporać z wiosenną chandrą, powinna nawiązać duchowy dialog z aniołem Hanaelem. Jego moc sprawi, że w sercu zodiakalnej Panny zagości spokój i harmonia. Co więcej, powierzone mu intencje się spełnią. Zanim tak się stanie, musi zaakceptować to, co nieuniknione.

Koziorożec

Koziorożec jeszcze przed końcem miesiąca otrzyma ważny znak. Będzie to wyraźna przestroga i jeśli ją zignoruje, narazi się na poważne konsekwencje. Wszystkiemu będzie winna jedna nieprzemyślana decyzja, która ściągnie kłopoty nie tylko zodiakalnego Koziorożca, ale i na jego bliskich. Anioł Chamuel przyjdzie mu jednak z pomocą i wskaże drogę, którą powinien podążyć. Dzięki anielskiemu wsparciu uda się rozwiązać najbardziej palące problemy. Jednak aby tak się stało, należy nawiązać kontakt z patronem zagubionych. Przed rozpoczęciem modlitwy lub medytacji warto oczyścić swoją aurę z negatywnej energii.