Ania Starmach bez makijażu

Ania Starmach - jurorka w programie "MasterChef" i "MasterChef Junior", niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Tę radosną nowinę Ania Starmach przekazała na Instagramie:

Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY RODZICAMI! Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo! - napisała gwiazda na Instagramie.

Ania Starmach od lat jest związana z biznesmenem Piotrem Kuskiem. W ubiegłym roku, dokładnie na początku września para powiedziała sobie sakramentalne "TAK". Ślub Ani Starmach odbył się dokładnie rok temu w Krakowie.

Ania Starmach w ciąży jest nadal bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Oprócz smacznych i pięknie podanych potraw, Ania Starmach na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieszcza również zdjęcia ze swojego życia prywatnego. 

Na zdjęciach widać, że Ania Starmach kwitnie w ciąży i jest bardzo szczęśliwa. Ania Starmach zamieściła ostatnio zdjęcie bez makijażu. Widać, że gwiazda TVN na co dzień stara się być naturalna i nie zakrywać pod wielkimi okularami przeciwsłonecznymi. To zdjęcie potwierdza, że Ania w ciąży wygląda fantastycznie.