Agata Młynarska dostała prezent od męża

Agata Młynarska po ciężkiej chorobie wróciła już do zdrowia i odzyskała formę. Przypomnijmy, że Agata Młynarska w lipcu trafiła do szpitala w ciężkim stanie po ataku, którego doznała chorując na nieswoiste zapalenie jelit. Stan Agaty Młynarskiej był naprawdę poważny i wszyscy wspierali dziennikarkę w tych trudnych dniach.

Pod koniec sierpnia, mąż Agaty Młynarskiej postanowił zrobić dziennikarce niespodziankę i zabrał ją do Włoch. Podobno Agata Młynarska myślała, że wspólnie jadą na urodziny przyjaciela, a wyjazd zakończył się pobytem na Sycylii.

Totalna niespodzianka. Zaproszenie na urodzinowy wieczór przyjaciela mojego męża okazało się wyprawą na Sycylię. To się nazywa fantazja, zachwyt nie przestaje mnie opuszczać. Viva Sicilia. - napisała Agata Młynarska na Instagramie

Jak mówi znajoma gwiazdy w "Rewii", Agata Młynarska była zachwycona pomysłem:

Agata bardzo była wdzięczna Przemkowi za tę wycieczkę. Na każdym kroku podkreślała, jaką jest szczęściarą, że na niego trafiła. Wszystko zaplanował pod jej kątem. Taki mąż to skarb! - czytamy w gazecie

Trzeba przyznać, że taki wyjazd był bardzo potrzebny dziennikarce, zwłaszcza, że to był ostatni moment, żeby Agata Młynarska zregenerowała się przed rozpoczęciem pracy nad własnym programem.

Agata Młynarska poprowadzi w TVN Style program "Eks-tra zmiana", w którym będzie pomagać kobietom, które rozwiodły się. Wszystko wskazuje na to, że to będzie hit stacji.