Angelina Jolie i Keanu Reeves są razem?

Odkąd Angelina Jolie rozstała się z wieloletnim partnerem i ojcem swoich dzieci, Bradem Pittem w 2016 roku, nie ustają plotki o jej nowych miłościach. Również wybory uczuciowe Brada Pitta są wnikliwie analizowane przez media. Ostatnio mówiło się, że Brad wrócił do swojej pierwszej żony Jennifer Aniston, później widywano go z pochodzącą z RPA Charlize Theron. Również Angelina, aktualnie opiekująca się samotnie szóstką dzieci, była podejrzewana o romans z Colinem Farrelem, z którym poznała się dobrych kilka lat wcześniej na planie filmu "Aleksander". Mówiono, że to dla Colina przyszła na premierę filmu "Dumbo", w którym aktor grał jedną z głównych ról. 

O życiu Keanu Reeves z kolei w tabloidach nie mówi się zbyt wiele, ponieważ gwiazdor starannie ukrywa się przed mediami. Ostatnio, w związku z premierą filmu "John Wick 3" oraz zapowiedziami gry komputerowej "Cyberpunk 2077" Reeves częściej udziela wywiadów i pojawia się publicznie. Jego życie uczuciowe, jak sam przyznał niedawno w wywiadzie, przez długi czas pozostawało uśpione, a aktor nie chciał się z nikim wiązać. Bardzo przeżył śmierć w wypadku samochodowym swojej partnerki Jennifer Syme w 2001 roku. 

Miłość romantyczna? Wiesz, jestem samotnym facetem. Nie mam nikogo w życiu. Ale jeśli to się kiedyś wydarzy, będę szanował i kochał drugą osobę. Mam nadzieję, że to mnie spotka., przyznał w rozmowie z dziennikarzem "The Jakarta Post" Keanu. 

Być może jednak Angelina Jolie zdołała go przekonać do porzucenia życia w samotności. Podobno Jolie i Reeves poznali się dzięki matce aktora, która mieszka w sąsiedztwie Angeliny. Sam aktor bardzo często bywa z wizytą u mamy i właśnie w ten sposób miało dojść do poznania pary. Jak donosi amerykański magazyn "Star": "Odkryli, że mają ze sobą wiele wspólnego, zdecydowanie czuć między nimi przyciąganie."

Do plotek o rzekomym romansie Jolie i Keanu Reeves odniósł się szybko manager aktora, który stanowczo twierdzi, że cała historia została zmyślona. Mamy nadzieję, że może jednak nie do końca, ponieważ taka power couple jak Angelina Jolie i Keanu Reeves byłaby idealna.