O tym, że Aleksandra Domańska być może spodziewa się dziecka pisałyśmy już w kwietniu, jednak wówczas aktorka nie komentowała doniesień. Teraz gwiazda postanowiła wytłumaczyć fanom, że ostatnimi czasy przechodzi kryzys weny twórczej. Internauci od dawna dopytywali, czy z aktorką jest wszystko w porządku. Nikt jednak nie spodziewał się takiego wytłumaczenia.

Aleksandra Domańska potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka!

Aleksandra Domańska opublikowała na Instagramie post, w którym przyznaje, że ostatnimi czasy "nie ma nic do powiedzenia" - brakuje jej weny i kreatywnego spojrzenia na świat. Aktorka przyznaje, że "na początku przyglądała się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie". Po czasie jednak zaczęła szukać przyczyny swojego nowego stanu. Spytała fanki i fanów, czy może być on spowodowany ciążą. Tym samym potwierdziła plotki, że spodziewa się dziecka.

Nie mam nic do powiedzenia. Nic. Zero. Zero weny. Zero kreatywności. Naaaadaaaaa. Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając aż ten moment minie. No bo minie myślałam wtedy, MINIE. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam więc przyszedł czas. Ale LUDZIE JEDYNI ON NIE MIJA!!!!!!!! TERAZ? Teraz myśle sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej. - napisała Aleksandra Domańska na Instagramie.

 

Post, który Aleksandra Domańska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, wywołał niemałe poruszenie. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od osób, które, podobnie jak Ola, również doświadczyły braku weny i kreatywności w czasie ciąży. Głos zdecydowały się zabrać m.in. Aleksandra Hamkało i Lara Gessler.

"Wiadomix że w ciąży tak jest. Do dziś pamiętam słowa mojej terapeutki kiedy byłam pierwszy raz w ciąży „energia jest gdzie indziej”. Simple as that. Gorzej, że ja mam doświadczenie, że to nie wraca. Albo raczej, że wraca w zupełnie innej postaci. Nieznanej i niezbadanej, czyli trudniejszej jakby nie patrzeć. Nowa normalność ;)" - napisała w komentarzu aktorka, Aleksandra Hamkało.

Aleksandra Domańska jest w ciąży

Aleksandra Domańska potwierdziła, że już niebawem zostanie mamą. Nadal jednak nie znamy szczegółów związanych z ciążą czy z rychłymi narodzinami dziecka. Nie znana jest płeć dziecka, ani kiedy pojawi się na świecie. Aktorka nie opublikowała także żadnych zdjęć, na którym można zauważyć ciążowy brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda chce zachować wszelkie informacje dla siebie i swoich bliskich.