Agnieszka Radwańska jest gwiazdą okładki pierwszego w 2021 roku wydania "Gali". Najbardziej utytułowana polska tenisistka po wielu latach spędzonych na najsłynniejszych kortach świata od niedawna w końcu powoli poznaje uroki zwykłego, spokojnego życia.

Czuję, że w końcu mam jakieś życie - śmieje się w rozmowie z Katarzyną Dąbrowską. - Bo sportowcy tak naprawdę mają go bardzo mało. To harówa, rutyna, a nawet monotonia. Kort, treningi, hotele, wyjazdy, turnieje i tak w kółko. Tam nie ma normalnego życia, jest poświęcenie. A teraz doświadczam normalności. Najwięcej skorzystałam z niej między końcem kariery a pojawieniem się Kubusia. Czyli przez rok. Bo potem byłam już w ciąży i wybuchła pandemia, więc zostało mi tylko odpoczywanie i prace domowe - wyznaje.

Agnieszka Radwańska w "Gali" o swoim nowym życiu

Życie pełne luzu i beztroski cieszy "Isię" tym bardziej, że dla sportu poświęciła wszystko i z perspektywy czasu zauważa, jak wiele ominęło ją jako dziecko i dorastającą dziewczynę.

- Pamiętam nagrody, które wygrywałam jako dziecko: słuchawki, walkman, wielki telewizor. To mnie cieszyło, tym bardziej że nie było nas na to stać w tamtych czasach. Może to mi rekompensowało inne rzeczy i dlatego się nie buntowałam. Pogodziłam się z tym, że mam inne dzieciństwo, chociaż nie wiem, czy to można nazwać dzieciństwem. To była raczej praca od samego początku, bo dzieciństwo chyba inaczej wygląda - mówi  w "Gali".

Agnieszka Radwańska, która nie pochodzi z zamożnej rodziny, łącznie zarobiła na korcie prawie 30 milionów dolarów. Podkreśla jednak, że swojego syna pragnie wychować w duchu szacunku do pieniędzy.

Kuba, siłą rzeczy, będzie miał inny start. I myślę, że to jest jedno z największych wyzwań dla mnie jako matki – wychować go tak, żeby nie miało dla niego znaczenia, że od początku ma wszystko. To jest mój cel, by pokazać Kubusiowi, że pieniądze nie biorą się znikąd. Że na nie trzeba sobie zapracować, że nic nie ma za darmo - mówi.

Jaki jest Kubuś? Czy gwiazda polskiego tenisa chce, aby syn poszedł w jej ślady i związał swoją przyszłość ze sportem? Jakie są jej plany na najbliższą przyszłość? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w wywiadzie z Agnieszką Radwańską w najnowszym wydaniu "Gali", które od dziś jest już dostępne w kioskach i salonikach prasowych.

Poza tym w numerze:

 • W cyklu "Historie rodzinne" Aneta i Jasiek Kuroniowie mówią o jak zbudowali szczęśliwy związek, różniąc się jak ogień i woda;
 • Krzysztof Zalewski, laureat Róż Gali 2020, zdradza nam co jest dla niego w życiu najważniejsze;
 • O tym, jak walczy się w dzisiejszych czasach z nowotworami rozmawiamy z prof. Wojciechem Rogowskim;
 • Piszemy o drodze, którą Elliot Page (do niedawna Ellen) przebył, żeby stać się sobą;
 • Elżbieta Dzikowska opowiada nam dlaczego w jej słowniku nie ma słowa "starość";
 • Zaglądamy do hotelu NOBU, najmodniejszego miejsca w Warszawie;
 • W modzie radzimy jak nosić czerwień od góry do dołu i pytamy Kasię Sokołowską jak pandemia zmieniła jej styl ubierania się;
 • Najlepsi polscy makijażyści i fryzjerzy zdradzają nam z jakimi produktami nie rozstają się w pracy i ujawniają swoje ulubione tricki.

Nowa "Gala" dostępna jest:

 • w regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn),
 • w wersji z broszurką kulinarną  -  Najlepsze przepisy z książki – :Dziewczyny z wypiekami na 4 pory roku" (w cenie 6,99 zł),
 • z insertem – idealną książką na zimowe wieczory ( w cenie 9,99 zł).