Aleksandra Kwaśniewska zmieniła fryzurę

Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, na którym zebrała aż 180 tys. obserwujących. Dziennikarka i wokalistka chętnie pokazuje zdjęcia ze swoją rodziną i najbliższymi. Jednak tym razem postanowiła pochwalić się czymś zupełnie innym. Okazało się, że diametralnie zmieniła fryzurę. Do tej pory Aleksandra miała ciemne włosy za ramiona, które opadały jej przy twarzy w artystycznym nieładzie. Tym razem zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru. Jak Waszym zdaniem prezentuje się w jasnym blondzie?

Nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej przypadła do gustu fanom, którzy obsypali gwiazdę komplementami.

Super ma Pani fryzurkę.
Piękne cięcie!!!
Ale śliczne włosy!

Trzeba przyznać, że to zmiana o 180 stopni. Czy Aleksandra postanowiła zainspirować się najnowszymi trendami na 2021 rok?

ZOBACZ TEŻ: Czy na pewno pasują ci krótkie włosy? Ten trik pozwoli to sprawdzić w kilka sekund!

Najmodniejsze fryzury 2021: long bob

Aleksandra Kwaśniewska ze swoim odważnym cięciem i odświeżającą zmianą koloru doskonale wpisuje się w jeden z najmocniejszych trendów, które królować mają w 2021 roku. Chodzi o przedłużonego boba, czyli tak zwanego long bob.

Jest to bardzo modna i uniwersalna fryzura, która podkreśla rysy twarzy i nadaje uroku. Do tego jest bardzo wygodna. To mocne cięcie jest doskonałą propozycją zarówno dla tych z nas, które pragną odmiany, jak i tych, które chciałyby zapuścić zdrowsze włosy. Więcej o tej piękniej fryzurze oraz o tym, komu pasuje najbardziej, pisałyśmy tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Najmodniejsze kolory włosów na 2021: Sarni blond już jest hitem. Pokochała go sama Jennifer Lopez

Zobacz także: