Agata Biernat rozebrała się w "Playboyu". Miss Polonia 2017 jest gwiazdą wrześniowego numeru magazynu. Jej naga sesja zdjęciowa jest naprawdę odważna. 30-latka jest bowiem jedną z nielicznych gwiazd, które w ostatnim czasie zdecydowały się pójść na całość i kompletnie rozebrać przed obiektywem. Efekt? Seksowne zdjęcie, którym jednak nie brakuje ważnego przesłania. Biernat pozowała do części zdjęć z końmi będącymi podopiecznymi Fundacji Pegasus, która daje schronienie maltretowanym, starym i chorym zwierzętom. Wspólnie z redakcją "Playboya", Miss Polonia zachęca do pomocy (szczegóły na www.pegasus.org.pl).

Agata Biernat nago w "Playboyu"

Agata Biernat walczy ze stereotypem Miss, która jest tylko ładną dziewczyną marzącą o pokoju na świecie. Po zdobyciu korony najpiękniejszej Polki postawiła sobie za cel propagowanie zdrowego stylu życia. Jak sama przyznaje, tylko tyle i aż tyle.

- Gdy wróciłam z konkursu, pewna dziennikarka zapytała mnie, co zamierzam teraz zrobić dla polskich kobiet. Powiedziałam, że będę "sportową Miss", będę przekonywać ludzi do tego, by o siebie dbali i zdrowo żyli, bo na tym się znam najlepiej. Widziałam jednak, że moja rozmówczyni była niesatysfakcjonowana odpowiedzią, że spodziewała się więcej. Aż miała ochotę zapytać, czy to dla niej mało? To przecież tak ważne, aby walczyć o siebie, swoje zdrowie fizyczne i psychiczne - mówi w wywiadzie towarzyszącym swojej sesji we wrześniowym "Playboyu".

Miss Polonia 2017 w rozmowie z redaktor naczelną "Playboya", Anną Mierzejewską, poruszyła także kwestię wszechobecnego hejtu, którego sama doświadczyła. Opowiada o tym, że nazywano ją "starą i brzydką", bo zdobyła koronę mając 27 lat...

- Hejtu jest mnóstwo i to nas dotyka, to normalne. Po konkursie przez tydzień siedziałam zamknięta w domu i zastanawiałam się, dlaczego ktoś odbiera mi radość z tego sukcesu. Ludzie pisali do mnie wiadomości o okropnej treści - wspomina.

Agata Biernat przyznaje, że dziś już o wiele lepiej radzi sobie z krytyką i nie pozwala, aby wpływała na jej samoocenę i pewność siebie. Zdradziła, jak udało jej się tego dokonać i podzieliła się cenną radą.

- Trzeba dostać po dupie. To uczy. Ale też nie pozwolić innym w siebie uderzać bez powodu. To, że ktoś ma ochotę powiedzieć ci coś przykrego, nie oznacza wcale, że ma do tego prawo. Mówię tu głównie o hejcie. Wcale nie musimy tego "olewać", możemy reagować. Dziwi mnie, że kobiety krytykują kobiety i same sobie ty szkodzą. A to przecież w nas jest prawdziwa siła! - mówi.

Zobacz okładkę "Playboya" z Agatą Biernat i zdjęcie z jej nagiej sesji w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Katerina Kowalczuk NAGO. Aktorka z serialu "Zniewolona" kusi seksownymi zdjęciami [FOTO]