Według starych przesądów nie każdy dzień współgra z naszymi planami. Negatywna energia może nie tylko ściągnąć pecha na kolejne tygodnie, ale także spowodować przykre konsekwencje. Dlatego 7 lutego nie rób tego pod żadnym pozorem. Ten błąd może cię kosztować morze łez. Na szali leży dobry wygląd, uroda i samopoczucie.

7 lutego nie rób tego pod żadnym pozorem

Od wieków uważano, że początek lutego jest pełen pułapek. Trzeba uważać na to, co się robi, by nie zepsuć swojego szczęścia. Pisaliśmy już o tym, że 6 lutego nie wolno wiązać żadnych węzłów, bo skomplikuje się swoje życie. Kolejnego dnia lepiej zaś odwołać plany, które mają związek z dbaniem o wygląd.

Przesąd na 7 lutego głosi, by w tym dniu nie zajmować się poprawianiem wyglądu. Każde takie działanie może obrócić się to przeciwko tobie i ściągnąć wielkiego pecha. Nie jest wskazane:

  • obcinanie włosów, zwłaszcza u fryzjera,
  • robienie manicure i obcinanie paznokci,
  • korzystanie z wszelkich zabiegów urodowych.

Skorzystaj z porad przekazywanych przez pokolenia i 7 lutego nie rób tego pod żadnym pozorem. Nie powinno się w ogóle skupiać na wyglądzie tego dnia. Zaplanowane wcześniej wizyty w salonach fryzjerskich i kosmetycznych lepiej przełożyć na inny dzień. Nie tylko uroda może bowiem ucierpieć.

Zobacz też:

Ten błąd 7 lutego spowoduje morze łez

Weź pod uwagę wierzenia przodków i 7 lutego nie rób tego pod żadnym pozorem. Podobno ta data sprawia, że podjęte zabiegi nie tylko się nie udadzą. Mają przynosić odwrotny efekt, powodując morze łez u każdego, kto chciał zaimponować ludziom swoim wyglądem. Dodatkowo pech spowoduje, że będziesz postrzegana o wiele gorzej niż dotychczas.

Według przesądu 7 lutego nie zaleca się także przechwalania siebie oraz schlebiania innym. To zaś dobry dzień na pracę i kończenie długich projektów. Podobno kto posłucha tych rad, może liczyć na to, że ludzie docenią jego umysł, a nie tylko wygląd czy pozory.

Zobacz także:

Sprawdź także: