Wiele rzeczy może mieć wpływ na nasze cechy charakteru. Okazuje się, że w dużej mierze kształtuje je dzień, w którym przyszliśmy na świat, a także... nasza godzina urodzenia. Dzięki numerologii jesteśmy w stanie dowiedzieć się, co ona mówi na nasz temat - a jest tego naprawdę sporo. Sami zobaczcie, jak wasza godzina urodzenia wpływa na wasze usposobienie. 

Numerologia: godzina urodzenia ma wpływ na nasze życie

Urodziłeś się rano, po południu, a może w nocy? To, w jakiej godzinie przyszedłeś na świat, w pewien sposób ukształtowało twój charakter i ma ogromny wpływ na twoje obecne życie. 

Zobacz także: 

Okazuje się, że są przedziały godzinowe, które mogą nam powiedzieć, jacy są ludzie, którzy przyszli w tym czasie na świat. Jesteś ciekaw, co twoja godzina urodzenia mówi o tobie? Sam się przekonaj. 

Jakie jest znaczenie twojej godziny urodzenia? 

O której godzinie przyszedłeś na świat? 

  • 00:00-04:00 - jesteś marzycielem i uwielbiasz fantazjować. Przez to bywasz odrealniony, ale zawsze optymistycznie patrzysz w przyszłość. 
  • 04:00-08:00 - jesteś urodzonym liderem. Zawsze realizujesz wszystko, co sobie postanowisz i uparcie dążysz do celu. 
  • 08:00-12:00 - jesteś osobą głodną wiedzy. Uwielbiasz poszerzać swoje umiejętności i realistycznie patrzysz na świat. 
  • 12:00-16:00 - jesteś osobą kreatywną i pełną energii. Ludzie uwielbiają spędzać z tobą czas. Wszędzie cię pełno i nie osiadasz na laurach. 
  • 16:00-20:00 - jesteś urodzonym anarchistą. Niczym kot zawsze chodzisz swoimi ścieżkami. Nie boisz się wyrażać własnego zdania i zdarza ci się buntować.
  • 20:00-24:00 - jesteś osobą, która lubi dominować. Często za wszelką cenę próbujesz podporządkować sobie innych. Ludzie wiedzą jednak, że jesteś lojalny i można na tobie polegać. 

Zobacz także: