Marzysz o tym, aby zmienić coś w swoim wyglądzie i poczuć się doskonale we własnej skórze? Jest coś, czego w sobie nie lubisz? Co chciałabyś zmienić, patrząc w lustro? Mamy sposób na to, by poprawić Twoje samopoczucie i sprawić, byś zachowała młody wygląd na dłużej. Jak? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Wspólnie z firmą CROMA (www.croma.pl), światowym ekspertem i producentem certyfikowanych produktów medycyny estetycznej, poszukujemy czterech osób, które stawiają na młody i naturalny wygląd. Wraz z Malwiną Wędzikowską w przyjazny sposób pokażemy jak zabiegi medycyny estetycznej pomagają zachować piękno każdej z nas. Wybierzemy najbardziej bezpieczne zabiegi dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb, które zostaną wykonane przez wybitnych lekarzy medycyny estetycznej rekomendowanych przez firmę CROMA (www.croma.pl).

YOUNGER NOW! – jak zgłosić się do programu?

Wyślij zdjęcie zawierające zbliżenie Twojej twarzy bez makijażu i napisz do nas krótki e-mail odpowiadając na pytanie: dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w naszej akcji. Podaj też swój numer telefonu. Zgłoszenie wyślij na adres youngernow@burdamedia.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 18 września 2019 r. Autorów trzech najciekawszych odpowiedzi zaprosimy na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, gdzie dobrany im zostanie najbardziej odpowiedni zabieg. Cały przebieg zabiegu i efektów pracy lekarzy udokumentowany zostanie na filmie z udziałem Malwiny Wędzikowskiej.

ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE.

Regulamin akcji znajdziesz tu.