Wakacje to ekscytujący i wyczekiwany czas w roku. Piękna pogoda, świeże owoce i warzywa, urlopy czy spotkania z przyjaciółmi na świeżym powietrzu to tylko początek długiej listy ekscytujących synonimów lata. Wraz z marką OBSESSIVE mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są świetne nagrody!

Opalona skóra, rozwiane włosy i pachnące olejki? Czy właśnie tak kojarzą Ci się wakacje? Jeżeli w tym roku jeszcze nie masz planów, a chcesz chociaż odrobinę poczuć wakacyjny klimat zainspiruj się Hailey Bieber i załóż górę od kostiumu do spódnicy i stwórz codzienną stylizację!

Model Hamptonella z OBSESSIVE jest niemal identyczny jak ten u znanej Amerykanki, a gdy założysz go na plaży będziesz wyglądać naprawdę świetnie! Wybierając ten model bikini możesz mieć pewność, że twoje wszystkie atuty będą podkreślone, a jednocześnie niedoskonałości pozostaną ukryte!

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie, zrób zdjęcie przedstawiające to, z czym kojarzą Ci się wakacje i opublikuj je w formie komentarza pod tym postem konkursowym na Facebooku Claudii->>
Na Wasze zdjęcia czekamy od 22 lipca do 4 sierpnia 2021! Nie zapomnij także o oznaczeniu profilów @MagazynClaudia i @obsessivelingerie. Po inspiracje sięgnijcie tutaj

Nagroda konkursowa

Najlepsze 3 zdjęcia nagrodzimy zestawami bielizny z nowej kolekcji Bluelia marki OBSESSIVE.

Tu znajdziesz regulamin konkursu

Zobacz także:Miło nam poinformować, że zwyciężczyniami konkursu zostały:
Anita. W
Dorota. S
Katarzyna. L