Kolejny raz Czytelniczki i Czytelnicy Dobrych Rad nas nie zawiedli. Oddaliście ponad 5000 głosów! Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie oraz za wszystkie odpowiedzi. Wasza kreatywność jak zwykle nas nie zawiodła. Wasze uzasadnienia wyboru ulubionego produktu nie raz wprowadzały w zaskoczenie oraz wywołały uśmiech na twarzy. Redakcja magazynu bardzo dziękuje za wszystkie pozdrowienia, listy i laurki przysłane do siedziby redakcji. Tym razem wraz z oddanymi głosami otrzymywaliśmy także jubileuszowe życzenia dla Dobrych Rad (obchodzimy 20. urodziny!). Dziękujemy za każdy głos!

Na ulubieńców kosmetycznych, można było głosować za pomocą trzech metod: wysłania kuponu dołączonego do magazynu Dobre Rady oraz Samo Zdrowie, wypełnienia formularza online lub wysłania smsa.

W związku z RODO podajemy listę zwycięzców opartą o wymienienie imienia wraz z nazwą miejscowości lub województwa. Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się poprzez drogę mailową lub telefoniczną z informacją o wygranej i prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody.

Poznaj zwycięzców w głosowaniu online

Poznaj zwycięzców w głosowaniu poprzez kupony

Poznaj zwycięzców w głosowaniu poprzez sms

 

Zobacz także: