Zara: nowy sklep

Zara jest nieustannie jedną z najpopularniejszych sieciówek, zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Tym bardziej informacja o otwarciu nowego salonu ucieszyła wszystkie klientki. Co więcej, nowy sklep Zary jest największym salonem Zary w Polsce.

Zara: gdzie otwarto największy salon w Polsce?

Powody do radości mają klientki z Krakowa i okolic, ponieważ nowy, największy salon Zary w Polsce otwarto w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center. Dwupiętrowy salon Zary został wyremontowano i powiększono dwukrotnie. Aktualnie liczy ponad 3,5 tys. metrów kwadratowych. Wykorzystano w nim najnowsze rozwiązania wizualne do prezentacji ubrań, a nad wejściem wisi nowe logo wprowadzone przez markę wiosną.

Jednak jest jeszcze jedna dobra informacja, która ucieszy klientki.

Zara z automatem do odbioru zamówień

Do tej pory robiąc zakupy w internetowym sklepie Zary, mogłyśmy wybrać dwie opcje: dostawę do domu lub do sklepu. Teraz dla klientek pojawiła się trzecia opcja. W nowym sklepie Zary stanął pierwszy w kraju automat do odbioru zamówień ze sklepu internetowego. Wystarczy zeskanować kod QR lub wprowadzić PIN-u otrzymany wraz z potwierdzeniem wysyłki produktu do sklepu.

Jest to element realizacji strategii omnichannel, na którą stawiają firmy handlowe na całym świecie.

Chciałybyście, żeby podobne rozwiązanie znalazło się w każdym sklepie Zary?