Wielki tarot na luty 2024 to unikalna przepowiednia, wywróżona z kart specjalnie na nadchodzący miesiąc. Zapowiada ona wiele zmian w naszym życiu, czasem trudnych i bolesnych, jednak otwierających przed nami nowe, lepsze ścieżki. Jednak zdradza także, że osiągniemy sukcesy i czeka nas później wiele dobrego. Czytaj dalej i przekonaj się, czego wróżka dowiedziała się o przyszłości z kart tarota.

Wielki tarot na luty 2024: Karta Wieża

Wieża symbolizuje szybkie zmiany w naszym życiu. Zapowiada, że mogą wydarzyć się nagłe sytuacje, które wcale nie muszą być dla nas łatwe. Często trudne zdarzenia są niezbędne, aby otworzyć nam lepszą drogę. Z czasem możemy dostrzec ich pozytywne skutki i to, jak odmieniły naszą codzienność. Ta karta mówi także o szybkim końcu pewnych spraw, przez co możemy rozumieć pożegnanie się z tym, co było i nie powinniśmy się tym przejmować w teraźniejszości. Świadczy ona też o zmianach w naszym światopoglądzie oraz opiniach, co oznaczać może rozwój i dojrzewanie naszego wnętrza. Mówi się, że zapowiedzi Wieży są nieuniknione i należy się na nie przygotować na trudne sytuacje, z którymi ciężko nam będzie się uporać, ale wyciągniemy z nich lekcje na przyszłość.

Zobacz także:

Wielki tarot na luty 2024: Karta Rydwan w pozycji odwróconej

Odwrócony Rydwan zwiastuje utratę równowagi oraz harmonii życiowej i problemy z realizowaniem postawionych sobie celów. Przestrzega on także przed ryzykiem kupowania lub wypożyczania pojazdów i radzi zachowanie ostrożności. Ta karta mówi również o nadchodzących trudnościach i przeciwnościach losu, które napotkamy na swojej drodze i będziemy musieli je pokonać. W takich sytuacjach będzie trzeba wykazać się wytrwałością oraz nie zważać na swoje słabe strony. Rydwan może wskazywać też na to, że czeka nas fizyczna walka lub przeciwnie - przemęczenie oraz opadnięcie z sił. 

Zobacz także:

Zobacz także:

Wielki tarot na luty 2024: Karta Cesarzowa

Cesarzowa oznacza przede wszystkim kobietę idealną, piękną, mądrą, dobrą matkę i żonę. Zwiastuje sukcesy w większości lub wszystkich sferach życia, a także pomyślność i osiąganie swoich celów. Mówi też o tym, że możemy być podziwiani i szanowani za swoje osiągnięcia. Jest także symbolem kreatywności, twórczości oraz wiedzy, które zawitają do naszego życia, wywierając pozytywny wpływ na to, co robimy i czym się zajmujemy. Cesarzowa czasami wskazuje jednak na to, że powinniśmy zwrócić większą uwagę na swoje stany emocjonalne. Okazać się bowiem może, że dajemy się im ponieść i nie panujemy nad nimi, co wymaga pracy w tym zakresie.