Wielkanoc to świetna okazja do spotkań w rodzinnym gronie oraz doskonalenia duchowej sfery życia. Jeszcze na kilka dni po wiosennym świętowaniu wyjątkowa atmosfera unosi się w powietrzu wraz z pozytywnymi wibracjami. Aby dobrze wykorzystać ich moce i sprawić, by dobra passa finansowa przybyła do ciebie i wypełniła twój portfel gotówką, wystarczy wykonać prostą czynność związaną z garderobą. Zobacz, co według przesądów należy zrobić w pierwszy weekend po świętach. To sposób na poprawę sytuacji i szybkie wzbogacenie. 

Zobacz także: 

W weekend po świętach wyjmij to z szafy

Okazuje się, że według pewnego starego przesądu, aby wykorzystać energię zgromadzoną podczas wielkanocnego, radosnego świętowania, wystarczy wyjąć z szafy wszystkie ubrania w kolorze czerni. Możesz po prostu położyć je na krzesło bądź łóżko lub skorzystać z okazji i zrobić pranie ciuchów, które mają właśnie ten określony odcień. Najważniejsze jest to, aby wykluczyć czerń z szafy, ponieważ to właśnie w tym miejscu ukryte jest źródło pozytywnych fluidów, które wpływają na finansowe powodzenie. 

Czerń blokuje przepływ dobrej energii i niweluje jej działanie. Dlatego właśnie od piątkowego popołudnia do niedzielnego wieczoru, wyjmij z szafy swetry, sukienki, żakiety, bluzki i inne elementy garderoby, które mają ten kolor. 

Zobacz także: 

Jak działa przesąd na bogactwo?

Przesąd związany z wyjęciem z szafy ubrań w kolorze czarnym, dotyczy szybkiego napełnienia kieszeni sporą sumą pieniędzy. Oto, w jaki sposób dokładnie działa patent z weekendowymi porządkami w szafie:

Zobacz także:

  • przyciąga dobre sploty okoliczności, które pozwalają na szybkie zarobienie pieniędzy, 
  • przybliża cię do awansu w pracy, 
  • wzmacnia szczęście w loteriach, 
  • potęguje twoją czujność i zapewnia bezpieczne oraz intratne lokowanie pieniędzy, 
  • sprzyja odnalezieniu dobrych ofert, dzięki którym korzystnie kupujesz i nie przepłacasz. 

W przypadku innych przesądów związanych z wiosną oraz finansami, możesz skorzystać również z tego, który polega na zakopaniu w ogródku pewnego drobnego przedmiotu. Według dawnych przekazów w ten prosty sposób można zbić majątek i sprawić, by dobra passa pieniężna utrzymywała się przez bardzo długi czas.