W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Nastała jesień, więc zaczynają nas otaczać kolory jesieni. Żółcie, brązy, czerwienie, zielenie, pełna gama.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiającą stylizacje w kolorach jesieni. Konkurs trwa od 24 do 30 września 2021 na Facebooku Burda Polska.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Nagrody

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki zig-zag + nożyczki micro-tip easy action.

Fot. Materiały prasowe

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu sklep.textilmar.pl. Sklep internetowy sklep.textilmar.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione.

Zobacz także:

Fot. Materiały prasowe

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na ciekawe stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Kzabelą Sowa-Knapczyk, która uszyła kopertową sukienkę. Darmowy e-wykrój na sukienkę znajdziecie TU ->>.

Regulamin konkursu ->>