Chcesz obsypać się złotem i sprawić, że twoje kieszenie będą wypełnione gotówką? Wróżka zdradziła, że to jedno miejsce przyciąga fortunę. Sprawdź, gdzie szukać dobrej passy finansowej. 

Zobacz także: 

To miejsce przyciąga fortunę

Pewne osoby wyczuwają, gdzie kumuluje się energia odpowiedzialna za powodzenie, szczęście i dobrobyt. Ten wyjątkowy dar posiadają wróżki i specjalistki od ezoteryki oraz duchowych praktyk. Jedna z nich ujawniła nam, gdzie należy szukać dostatku. Według jej intuicji oraz doświadczenia fortuna uśmiechnie się do ciebie, kiedy wyjdziesz przed dom i wykonasz dokładnie osiem kroków w tył. 

W numerologii to właśnie cyfra 8 jest określana jako ta, która przewodzi finansowemu szczęściu. Kumulują się w niej dobre wibracje, które przyciągają do życia zadowolenie, sukces oraz szybkie pomnożenie pieniędzy. 

Zobacz także: 

Co zrobić, by zyskać powodzenie w finansach? 

Jeżeli chcesz, aby dostatek wszedł do twojego życia, musisz nie tylko wyjść z domu i wykonać osiem kroków w tył. Oprócz tego należy jeszcze zaprosić szczęście i fortunę do swojego mieszkania oraz poprosić, aby pozostały na dłużej. Kiedy więc już wykonasz wskazane czynności i ostrożnie przemieścisz się poza wejściowe drzwi, pomyśl, czego oczekujesz od losu.

Zobacz także:

Pamiętaj, że zaczynasz pracować z silnym ładunkiem energetycznym, dlatego dokładnie rozważ swoje pragnienia. Kiedy już twoja intencja będzie jasno sprecyzowana, wypowiedz ją na głos, zaś całość zakończ słowami: dopomóż mi losie, bym nie była w kłopocie. Według naszego źródła ta metoda sprawi, że dobra passa odnajdzie drogę do ciebie i reszty domowników.