Niektóre zjawiska astrologiczne wywierają na nas silny wpływ. Nie każdy jednak będzie na nie reagował tak samo. Wszyscy możemy odczuwać wibracje Księżyca, jednak niektórzy są wyjątkowo podatni na jego oddziaływanie. Niekiedy wręcz trudno im normalnie funkcjonować np. podczas pełni. Astrolodzy wskazali, że to te 3 znaki zodiaku są podatne na wpływy Księżyca.

Te 3 znaki zodiaku są podatne na wpływy Księżyca

Nie możesz spać podczas pełni? Czujesz, że nów Księżyca dodaje ci energii, a jego pierwsza kwadra zupełnie cię przytłacza? Prawdopodobnie posiadasz jeden z poniższych znaków zodiaku. 

Zobacz także: 

Oto 3 znaki zodiaku podatne na wpływy Księżyca:

  • Rak,
  • Lew,
  • Ryby.

Rak, Lew i Ryby są wyjątkowo wrażliwi na zjawiska księżycowe

Rak jest bardzo wrażliwym i empatycznym znakiem zodiaku. W związku z tym będzie odczuwał wszystkie ruchy planet bardziej niż inne znaki zodiaku. Zwłaszcza Księżyc wywiera na nim bardzo duży wpływ, bo to właśnie nasz naturalny satelita najmocniej w całym Kosmosie oddziałuje na ludzkie emocje. Niezależnie od tego, w jakiej jest fazie, Rak i tak całkowicie mu się podporządkuje.

Zobacz także: 

Lew jako przywódca stada zawsze będzie walczył ze swoimi emocjami, ale gdy nadchodzi kulminacja jakiejkolwiek fazy Księżyca, wszystkie uczucia uderzają w niego ze zdwojoną mocą. Będzie się irytował, płakał, a nawet histeryzował i zupełnie nie będzie w stanie się opanować. Luna zawsze brutalnie rozprawia się z jego emocjami, co czasami mu sprzyja, ale z reguły bardzo do przytłacza.

Zobacz także:

Ryby są marzycielkami, które uwielbiają kierować się emocjami w życiu. I właśnie dlatego tak często popełniają błędy - zwłaszcza w okresie, gdy Księżyc wywiera na nich ogromny wpływ. To właśnie poszczególne fazy lunarne kierują Rybami, przez co zdarza im się wpadać w tarapaty. Zupełnie nie są wtedy w stanie myśleć racjonalnie i bywają dość mocno oderwane od rzeczywistości.