Justyna Nagłowska gościła niedawno w youtube'owym cyklu Magdy Mołek - "W moim stylu". W rozmowie z dziennikarką opowiedziała również o swoim życiu prywatnym i tym, jak po narodzinach syna wygląda jej relacja z mężem i co wyjątkowego dostrzega w swoim partnerze. Okazuje się, że Borys Szyc męski i silny jest nie tylko na ekranie... 

Justyna Nagłowska o małżeństwie z Borysem Szycem

Poznali się i związali ze sobą w 2002 roku, ale szybko się rozstali. Uczucie odżyło w nich po spotkaniu, które miało miejsce prawie 10 lat później. Obecnie Borys Szyc i Justyna Nagłowska są małżeństwem z 3-letnim stażem, a w 2020 roku na świat przyszedł ich syn Henryk. W internetowym programie Magdy Mołek podcasterka wyznała, że ceni w ich związku niezwykłe dopasowanie.

Żyję z mężczyzną, który jest bardzo wrażliwy, a jednocześnie bardzo męski i bardzo silny i to jest takie zderzenie, wiesz, wybuchowe. Wrażliwa strona mojego męża jest tą, którą kocham najbardziej, ale też uwielbiam, jak jest silny i uwielbiam ja być taka trochę słabsza i my tutaj cały czas gdzieś wypracowujemy sobie momenty, w jakich możemy być, bo ja też jestem silną babką i ja o tym wiem.

Justyna Nagłowska ujawniła również, że sekretem ich udanej relacji jest to, że ona i Borys często chodzą na randki, a noce tylko we dwoje spędzają w hotelach. W tym czasie ich syn zostaje z nianią.

Patrzymy na siebie i Borys pyta o randkę. A ja mówię - poproszę - wychodzimy do hotelu na noc i zostaje niania w domu. Ja wiem, że zaraz sobie ktoś pomyśli, że my możemy sobie na to pozwolić. Tak, bo pracujemy też ciężko, żeby móc.

Podcasterka, a prywatnie żona aktora podkreśliła, że spędzanie czasu z partnerem sam na sam jest dla mnie tak samo ważne jak spędzanie czasu z dzieckiem. To jej sposób na utrzymanie zdrowego związku.

Nie mam czegoś takiego, że stawiam dziecko ponad partnera, bo ja potrzebuję zarówno jednego, jak i drugiego i bardzo pilnujemy z Borysem, żeby mieć czas tylko dla siebie, ten romantyczny czas i to jest takie nasze BHP relacji.

A wy, drodzy rodzice, co robicie, aby spędzić trochę czasu tylko we dwoje?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: