Sukienka z Zary hitem Instagrama

Nie można zaprzeczyć, że Zara bije rekordy w kwestii wprowadzania do kolekcji prawdziwych bestsellerów. Tym razem dziewczyny oszalały na punkcie modelu sukienki o luźnym kroju, w czarne grochy. Ta sukienka, choć do sklepów trafiła już chwilę temu, teraz przeżywa swoje prawdziwe pięć minut. Aktualnie jest dostępna w sklepach Zara w Polsce oraz online, a kosztuje 199 zł.

Sukienka w grochy z Zary cieszy się na świecie taką popularnością, że założono poświęcone jej konto na Instagramie. Hot 4 The Spot. Autorzy dokumentują na ulicach kobiety w sukience w grochy i dzielą się zdjęciami w sieci.

Modna sukienka z Zary

W zasadzie wcale nas nie dziwi trend na tę konkretną sukienkę. Jest zwiewna, o modnej długości midi, w grochy (jeden z ulubionych wzorów w naszej szafie), a na dodatek należy do grupy tzw. „tent dress”, czyli trapezowych luźnych sukienek, które pasują do każdego rodzaju sylwetki. Lubimy to, choć ryzyko spotkania drugiej osoby ubranej tak samo, w przypadku tej sukienki z Zary jest całkiem spore. Będzie ryzykować?