Co to jest spętanie miłosne?

Spętanie miłosne to najpotężniejsze zaklęcie magii miłosnej.  Wykonując splątanie, wypływa się na połączenia astralne, wykorzystując w tym celu czarną magię, czyli złe moce i negatywną energię.  Działania skupiają się przede wszystkim na manipulacjach, a intencje osoby wykonującej lub zlecającej wykonanie spętania nie są dobre.  Splątaniem staramy się wpłynąć na nieświadomą tego faktu osobę, która nie darzy nas uczuciem. Takie powiązanie jest skazane na niepowodzenie. P

Zobacz także: 

3 zaklęcia na miłość

W magii miłosnej można wyróżnić 3 poziomy intensywności i skuteczności zaklęć.

  • Rytuały miłosne opierają się na białej magii. Wykonując określone czynności, sięgamy po pomoc dobrej, pozytywnej energii. Rytuały mają najsłabsza moc i najmniejsza skuteczność. Za to są całkowicie bezpieczne i nie ma żadnych przeciwwskazań do samodzielnego korzystania z nich. Rytuał wykonuje się tylko raz.
  • Splątanie miłosne jest zaklęciem i rytuałem z pogranicza białej i czarnej magii. Jest znacznie skuteczniejsze niż rytuał, ale ma też wiele wad i może wywoływać skutki uboczne. Mogą je wykonywać tylko i wyłącznie eksperci i ekspertki w magii miłosnej. Splątanie miłosne wykonuje się kolejno przez 7 dni lub nocy.  Pod żadnym pozorem nie możesz samodzielnie wykonywać tego zaklęcia, ponieważ nieumiejętne korzystanie z magii może ściągnąć na ciebie nieszczęście.
  • Spętanie miłosne to najbardziej mroczne zaklęcie, które czepie energię z niebezpiecznej dla człowieka czarnej magii. Ma ono największą skuteczność i zalecane jest w najcięższych przypadkach. Jednak jest też bardzo niebezpieczne. Wykonując to zaklęcie, wykorzystuje się czarną magię. Spętanie miłosne wykonuje się codziennie lub co noc przez kolejno 14, a nawet 21 dni.

Przeczytaj: 

Dlaczego nie wolno wykonywać spętania miłosnego?

Spętanie miłosne jest wyjątkowo niebezpieczne. Dlaczego nie wolno go wykonywać? Spętanie miłosne:

  • wpływa i odbiera na wolną wolę człowieka,
  • dokonuje zniewolenia ludzkiego umysłu,
  • powoduje, że osoba, którą spętamy, może zacząć nas darzyć, toksyczną miłością,
  • nigdy nie zakończymy wiążącej nas miłości ani związku,
  • czarna magia może ściągnąć na nas wielkie nieszczęście lub pecha, którego nigdy się nie pozbędziemy