Kasia Tusk zachwyciła zimową stylizacją

Kasia Tusk od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce, a jej styl jest inspiracją dla wielu z nas. Nic dziwnego, Kasia ma swój charakterystyczny styl, który chcą naśladować Polki. W jej garderobie królują beże, biel, czerń i klasyka w nowoczesnym wydaniu. Nawet jeśli blogerka bawi się modą, to robi to na swój sposób. Pewnie dlatego jej blog czy konta w mediach społecznościowych są taki popularne. Odkąd Kasia Tusk została mamą oraz właścicielką psa, jej stylizacje stały się mniej casualowe i bardziej praktyczne, co dało jej dodatkowych fanów.

Jakiś czas temu, młoda mama zamieściła zdjęcie ze spaceru z psem Portosem w zimowej scenerii. Zdaniem jej obserwatorów wygląda jak tańcząca Shakira. Dawno nie widziałyśmy Kasi w takiej radosnej i spontanicznej odsłonie.

Nam szczególnie spodobała się stylizacja blogerki: cała ubrana na biało z brązowym płaszczem i śniegowcami - to strzał w dziesiątkę.

Śniegowce w stylu Kasi Tusk

Blogerka pokazuje, że śniegowce kiedyś kojarzone jedynie ze spacerami po górach, mogą być elementem każdej stylizacji, nie tylko do grubej zimowej kurtki. Dzisiaj kiedy lubimy bawić się modą, śniegowce to doskonałe buty zarówno do miejskich stylizacji jak i tych typowo górskich czy spacerowych, co udowadnia Kasia Tusk.

W zależności od upodobań sklepy oferują szeroki wybór śniegowców: od tych wysokich do kolano do krótszych za kostkę. Do wyboru mamy śniegowce w jasnych kolorach jak i typowo ciemnych, błyszczące, a także z futrzanymi wstawkami. 

Kasia Tusk tej zimy postawiła na krótkie białe śniegowce zakończone futerkiem. Podobne modele możecie znaleźć tutaj:


Śniegowce w ciemnych kolorach dla praktycznych

Jeśli wolicie wybrać śniegowce bardziej praktyczne i nie tracić czasu na ich częste czyszczenie, to polecamy te w ciemnym kolorze:

Śniegowce dla tych, którzy lubią zaszaleć

Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, to wybierz śniegowce w bardziej szalonym modelu i kolorze. Do wyboru są te pokryte brokatem, w panterkę czy zdecydowanym kolorze. Które z nich są ci najbliższe?