Jeśli odczuwasz nagłe zmiany w życiu, które nie dają ci spokoju, przyczyną może być zły urok. Kiedy nie możesz przestać o kimś myśleć, a energia tej osoby wpływa negatywnie na pozostałe sfery życia, wskazuje to na użycie rytuału miłosnego. Jak się od niego uwolnić? Wypróbuj babciny sposób na odbicie uroku miłosnego. Pamiętaj, jednak że nie każdy może go wykonać.

Na czym polega babciny sposób na odbicie uroku miłosnego? 

Stary babciny sposób na odbicie uroku miłosnego opiera się na symbolicznym niszczeniu magicznego powiązania. Należy przeciąć subtelną więź łączącą osobę poddaną urokowi miłosnemu z tym, kto go wykonał. Każde działanie magiczne tego typu oparte jest bowiem na nawiązywaniu niewidzialnego połączenia pomiędzy dwojgiem osób. 

Odcinanie się od czaru powiązania warto zacząć od łagodnych form magii, takich jak odbicie uroku miłosnego. Do wykonania tego prostego rytuału potrzebujesz tylko dwóch rzeczy – nożyczek i lusterka. Można dodatkowo zapalić jasną świecę dla wzmocnienia efektu i podniesienia energii działań.

Zobacz też:

Jak wykonać odbicie uroku miłosnego?

Gdy podejrzewasz u siebie rzucony urok miłosny, zacznij od odnalezienia "sprawcy". Jeśli wiesz, kim jest ta osoba, wyobraź ją sobie przed przystąpieniem do rytuału i zacznij w myślach odpychać ją od siebie. W przypadku, gdy nie wiesz, kim może być, wyobraź sobie ochronną bańkę wokół siebie, wolną od wpływów innych ludzi. Wykonuj te ćwiczenia przed pójściem spać.

Babciny sposób na odbicie uroku miłosnego zakłada dwa ważne symboliczne gesty:

  1. Pod swoim łóżkiem połóż otwarte nożyczki, po czym wykonaj nimi 3 cięcia, gdy wciąż leżą na podłodze. Myśl intensywnie o odcięciu uroku miłosnego. Pozostaw nożyczki otwarte na noc.
  2. Po odcinaniu nożyczkami obok nich połóż pod łóżkiem lusterko skierowane ku górze. Energia przychodząca do ciebie z uroku miłosnego odbije się i wróci do "nadawcy".

Opcjonalnie przed wykonaniem tych działań możesz zapalić jasną świecę z intencją oczyszczenia i uzdrowienia relacji miłosnych. Rano zabierz nożyczki i lusterko, schowaj je w odpowiednich im miejscach. Jeśli rytuał odbicia uroku miłosnego nie podziała, możesz sięgnąć po intensywniejsze metody, takie jak rytuał zamrażania energii lub rytuał odcięcia negatywnych wpływów.

Zobacz także:

Sprawdź także:

Rytuał odbicia uroku miłosnego – dla kogo nie jest wskazany?

Uwaga, nawet tak łagodnego rytuału jak babciny sposób na odbicie uroku miłosnego nie powinno się wykonywać, gdy dana osoba jest w związku z kimś, kogo podejrzewa o rzucenie czaru. Należy zacząć od wyjaśnienia sytuacji w tradycyjny sposób. Dopiero w tym przypadku, gdy zakończona znajomość wciąż negatywnie wpływa na dalsze życie, można sięgnąć po rytuał odbicia uroku miłosnego.

Przeczytaj także: