"Safe" nowy serial Netflix fabuła

Jeśli kochacie "Dextera", główny aktor Michael C. Hall powraca. Rok po śmierci żony Tom samotnie wychowuje dwie córki na pięknym strzeżonym osiedlu, w otoczeniu przyjaciół. Nawiązuje również znajomość, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Jednak kiedy jego starsza córka znika w tajemniczych okolicznościach, Tom odkrywa, że tak naprawdę niewiele wie o najbliższych mu osobach, które skrywają mroczne sekrety — podobnie zresztą jak miejsce, w którym mieszka.

Partnerzy, dzieci, kochankowie, rodzice, przyjaciele — czy ktokolwiek z nas może powiedzieć, że w pełni zna osoby, które kocha? A na ile inni znają Toma? Gdy go poznajemy, ten chirurg dziecięcy i samotny ojciec jest nadal pogrążony w żałobie po śmierci swojej ukochanej żony, Rachel. Trudno mu sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim wychowanie dwóch nastoletnich córek, w sytuacji gdy sam nie otrząsnął się jeszcze po osobistej tragedii. Stopniowo odkrywamy, że Tom odczuwa wyrzuty sumienia w związku z wydarzeniami, do jakich doszło w noc śmierci Rachel. Tajemnica z tym związana ostatecznie wyjdzie na jaw.

"Safe" Netflix premiera

Premierę nowego thrillera Netflix zaplanował na 10. maja, więc tuż po majówce będziemy mogli zanurzyć się w świat pewnych rodzinnych tajemnic. Twórcy gwarantują dreszczyk emocji, a psychologiczne porterty bohaterów z pewnością zasługują na uwagę widzów. Poznają prawdę o tym, jak zginęła Rachel i dowiedzą się, czy główny bohater Tom ma szansę odkupić swoje winy.