Nowa promocja Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis - co kupimy?

Drogeria Rossmann przygotowała nową promocję na czerwiec. "Odsłoń nogi na lato" to nowa promocja Rossmann na czerwiec 2018. Kliencie drogerii będą mogli skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji.

Promocja Rossmann na czerwiec 2+2 gratis dotyczy produktów do pielęgnacji stóp i paznokci: kremów, peelingów, maseczek, produktów do pedicure, lakiery do paznokci oraz produktów do depilacji: pianek do depilacji, plastrów i innych produktów, które pomogą nam zadbać o piękny wygląd nóg na lato.

Promocja Rossmann czerwiec 2018: 2 + 2 gratis: kiedy ta promocja?

Promocja Rossmann na czerwiec 2018: 2 + 2 gratis na produkty do depilacji oraz produkty do pielęgnacji stóp i paznokci będzie trwała od 9 do 19 czerwca 2018 lub do wyczerpania zapasów. 

Promocja Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produkty do depilacji "Odsłoń nogi na lato" obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. 

Promocja Rossmann czerwiec 2018: 2 + 2 gratis: jak skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w czerwcu 2018, trzeba będzie wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji "Odsłoń nogi na lato". Produkty biorące udział w promocji Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis muszą różnić się kodem kreskowym.

promocji Rossmann na czerwiec 2018: 2+2 gratis mogą skorzystać klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. W trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

A wy na jakie produkty będziecie polować w najnowszej promocji Rossmann?