Rossmann promocja 2+2 gratis luty 2019

Rossmann przygotował na luty wyjątkową promocję 2+2 gratis pod hasłem: "Idealny prezent od ciebie dla niego". Nowa promocja Rossmann 2+2 gratis na luty, tym razem będzie dotyczyła produktów dla mężczyzn. Kupimy między innymi: kosmetyki do golenia, produkty do pielęgnacji twarzy, brody, kosmetyki pod prysznic, a także dezodoranty i zapachy męskie.

Rossmann promocja 2+2 gratis na luty 2019: od kiedy?

Promocja Rossmann 2+2 gratis na luty 2019 rozpocznie się 8 lutego i potrwa do 17 lutego. Nowa promocja będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. 

Rossmann promocja 2+2 gratis na luty 2019: zasady

Z promocji Rossmann 2+2 gratis na luty 2019 mogą skorzystać wyłącznie klienci, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Aby skorzystać z promocji Rossmann 2+2 gratis należy wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji i różnią się kodem kreskowym. Produkty biorące udział w promocji 2+2 gratis będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą. Przy zakupie 4 produktów, dwa z nich tańsze dostaniemy gratis.

Lista produktów, które biorą udział w promocji Rossmann 2+2 gratis w lutym będzie dostępna w regulaminie na stronie Rossmanna. 

Przypominamy, że w trakcie promocji Rossmann 2+2 gratis każdy klient może zrobić zakupy tylko jeden raz.

Rossmann promocja 2+2 gratis na luty 2019: co warto kupić?

Z najnowszej promocji drogerii Rossmann 2+2 gratis na luty 2019 na pewno skorzysta wielu klientów, zwłaszcza, że zbliżają się Walentynki i będzie to idealna okazja, żeby sprawić swojemu ukochanemu miłą niespodziankę,

Musicie przyznać, że w tej promocji Rossmann 2+2 gratis na luty 2019 nie trudno będzie znaleźć cztery produkty.