Dzień chłopaka

Dzień chłopaka tuż tuż. To święto wszystkich Panów obchodzimy ostatniego dnia września. Dzień chłopaka 30 września jest zatem już za kilka dni. W tym roku wypada w niedzielę. To świetna okazja, by podarować swojemu partnerowi trochę czasu. Z okazji Dnia chłopaka możecie wspólnie wybrać się do kina, pójść na spacer lub zjeść razem dobry obiad. Oprócz tego oczywiście tradycyjny prezent na Dzień chłopaka też jest mile widziany. Co kupić ukochanemu z tej okazji?

Prezent na Dzień chłopaka - co wybrać?

Wciąż nie wiesz, co kupić na Dzień chłopaka 30 września? Przede wszystkim pomyśl, co twój mężczyzna naprawdę chciałby dostać, a nie, co podoba się tobie. Te dwie rzeczy wcale nie muszą iść w parze :) Zamiast prezentu ładnego (koszula do pracy), praktycznego (bielizna, skarpetki), który pewnie kupiłabyś sobie, zastanów się, co jemu sprawiłoby prawdziwą radość na Dzień chłopaka. Nawet jeśli nie do końca podzielasz jego zainteresowania i zupełnie nie rozumiesz jego hobby, spróbuj wybrać prezent w 100% dopasowany do twojego chłopaka. On jest fanem elektroniki, uprawia sport, pasjonuje się podróżami? Gdy już określisz, co go najbardziej cieszy, łatwiej będzie ci wybrać prezent. Nawet jeśli uważasz, że te rzeczy są niepraktyczne albo stworzone dla... dużych dzieci - pamiętaj, to jego święto!

Prezenty na Dzień chłopaka - dla amatora sportu

W tym przypadku masz duże pole do popisu: na Dzień chłopaka kup sprzęt sportowy, specjalistyczne ubranie albo gadżety. Markową koszulkę albo spodnie z powodzeniem może też zastąpić np. karnet na basen albo siłownię.

Prezenty na Dzień chłopaka - dla maniaka elektroniki

Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na nowy model iPhone'a, wybierz np. fajny, nowoczesny futerał na telefon albo tablet. Pamiętaj, że fani gadżetów elektronicznych nie znoszą staroci - wybieraj spośród rzeczy najnowszej generacji!

Prezenty na Dzień chłopaka - dla artysty

Na Dzień chłopaka sprawisz mu radość akcesoriami do aparatu fotograficznego albo gitary elektrycznej. A może wspólny wypad do teatru?

Prezenty na Dzień chłopaka - dla podróżnika

Nic nie ucieszy go bardziej niż praktyczny gadżet, który przyda mu się podczas kolejnej wyprawy. Torba bagażowa, buty w góry, okulary narciarskie? Pamiętaj, im bardziej odjechane, tym (zazwyczaj) lepiej!