Pink - zdjęcie z dziećmi

Pink to królowa rocka, sceniczna bestia i niebywale utalentowana artystka, ale i kochająca i oddana matka dwojga dzieci, Willow i Jamesona. Pink zamieszcza w sieci mnóstwo zdjęć swoich dzieci, ale jedno z nich wzbudziło w ostatnich dniach ogromne emocje. Na zdjęciu widać Pink z córką i synkiem w kuchni. Dziewczynka klęczy na kuchennym blacie, podczas gdy Pink, trzymając niemowlę w nosidełku, smaży coś na patelni. Zwykłe, piękne zdjęcie, na którym widać szczęśliwe, zadbane dzieci i mamę świetnie radzącą sobie z kilkoma zadaniami naraz. Internauci nazwali jednak tę fotografię "szokującą", a samą Pink "szaloną". O co chodzi? 

"Czy ty jesteś szalona? Nie narażaj swojego dziecka na kontakt z gorącym olejem. To zdjęcie to przykład tego, czego nie należy robić z dziećmi. Szokujące."

To tylko jeden z wielu komentarzy na temat niebezpieczeństwa, na jakie rzekomo Pink naraziła swoje dzieci. Inni internauci (w większości także rodzice) wytykali jej bezmyślność czy wręcz głupotę, oburzając się, że mały Jameson znajduje się za blisko patelni, a Willow wygląda, jakby za chwilę miała spaść z blatu. (Co ciekawe, chyba nikt nie zwrócił przy tym uwagi na pozycję niemowlęcia w nosidełku - chłopiec odwrócony jest "przodem do świata" zamiast prawidłowo, przodem do mamy).

 

Dinner time

Post udostępniony przez P!NK (@pink) 16 Lip, 2017 o 9:42 PDT

Czy to jednak właśnie rodzice nie powinni doskonale zrozumieć sytuacji ze zdjęcia, przymknąć oczu na błędy i docenić wysiłku mamy? A przynajmniej delikatniej zwrócić uwagi na to, co może razić? Wśród komentarzy pod zdjęciem pojawiły się na szczęście także te wspierające:

My, mamy, odczuwamy wystarczająco dużą presję i bez niemądrych komentarzy innych kobiet. Dobrze widzieć mamę w prawdziwej, pięknej chwili. Czy dzieci są zdrowe i zadbane? Tak! Czy Pink jest świetną mamą wielozadaniową? Tak!

Podpisujemy się pod tymi słowami: zamiast oceniać - doceniajmy.