Zaawansowana szczoteczka soniczna Philips Sonicare

Kto raz zacznie jej używać, już nigdy nie wróci do zwykłej szczoteczki. To prezent, który pozwoli zadbać o piękny i zdrowy uśmiech osób, które są dla nas ważne. Co potrafi szczoteczka soniczna Philips Sonicare i dlaczego warto ją sprezetować komuś bliskiemu (albo sobie)? Po pierwsze, ta szczoteczka wykorzystuje zaawansowaną technologię soniczną Philips, dzięki której powstają mikrobąbelki wtłaczane głęboko między zęby. Philips Sonicare DiamondClean Smart usuwa do 10x więcej płytki bakteryjnej nawet w trudno dostępnych miejscach*. Dzięki Philips Sonicare zadbamy również o zdrowie dziąseł.

Cztery programy czyszczenia i trzy poziomy intensywności sprawiają, że szczoteczka dostosowuje się do indywidualnych potrzeb. Co więcej, sama informuje, gdy przyciskamy ją zbyt mocno do zębów – to szczególnie ważne w przypadku wrażliwych zębów, krwawiących dziąseł czy aparatu ortodontycznego. Szczoteczka przypomina o konieczności zmiany końcówki, by czyszczenie było cały czas tak samo skuteczne. Idziemy o zakład, że tak mądrego pomocnika jeszcze nie mieliście w swojej łazience! Dlatego kupując Philips Sonicare dla kogoś, warto od razu kupić jedną dla siebie.

Prezent dla tych, którzy dbają o środowisko

Coraz więcej osób przywiązuje wagę nie tylko do tego, żeby jeść smacznie – ale również zdrowo i ekologicznie. Segregujemy odpady, staramy się nie wyrzucać jedzenia i oszczędzać wodę. W tym ostatnim zadaniu pomoże dzbanek filtrujący AQUAPHOR Provence., dzięki któremu nie tylko ograniczamy zużycie plastiku, ale mamy również stały dostęp do krystalicznie czystej wody. Dzięki specjalnym  wkładom z opatentowanym przez AQUAPHOR włóknem Aqualen, filtr usuwa z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, w tym chlor, pestycydy i metale ciężkie.

Do tego woda staje się bardziej miękka i ma zdecydowanie lepszy zapach i smak – podobnie jak przygotowywane na jej bazie napoje i potrawy. No i możemy zapomnieć o kamieniu w czajniku czy ekspresie do kawy. Dodatkowy atut to rodzinna, aż 4,2-litrowa pojemność. Teraz dzbanek filtrujący AQUAPHOR możesz kupić z rabatem nawet do 40%! Promocja trwa od 10 do 12 grudnia. Sprawdź szczegóły tutaj.

Zobacz także:

 

Prezenty, które zachęcą do aktywności

Liczy się każdy pomysł, który wypędzi nas przed telewizora! Grunt, to dopasować go do poziomu zaawansowania obdarowywanej osoby – i indywidualnych upodobań. Początkującym sportsmenom przyda się coś na zachętę – na przykład mata do jogi lub pilatesu. W mediach społecznościowych nie brakuje świetnych darmowych treningów, więc to jedyne, czego trzeba, żeby zacząć się ruszać. Matę wykorzystają nie tylko amatorki ćwiczeń w duchu body balance. Przyda się także tym, którzy lubią siłowe ćwiczenia albo większy wycisk. Niezależnie od tego, jaki sport uprawiamy, ważne jest rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni po treningu.

Dobrym pomysłem są też inne akcesoria do ćwiczeń. Na przykład wszelkiej maści rollery lub piłeczki do masażu powięziowego, koła do jogi i obręcze do pilatesu, a także zestawy do akupresury.

Prezenty dla amatorów zdrowego jedzenia

Nie bez powodu mówi się, że jesteśmy tym, co jemy. A w tej materii, jak sobie ugotujesz – tak się wyśpisz. Jeśli planujesz prezent dla kogoś, kto nie tylko ceni dobre jedzenie, ale również możliwość przygotowania go samodzielnie, warto postawić na kuchenne akcesoria. Na przykład garnek do gotowania na parze, w którym można przyrządzić mnóstwo lekkich i zdrowych potraw. Albo maszynkę do julienne, która zachęci do tego, by na co dzień jeść więcej warzyw.

Dobrym pomysłem są też książki o mądrym odżywianiu. Nie o dietach cud, które gwarantują szybki efekt, a potem równie szybki powrót do pierwotnej wagi – ale takie, które uczą mądrych nawyków i bilansowania posiłków. A także takich, które są skarbnicą przepisów funkcyjnych dla osób zmagających się z różnymi chorobami, czy brakiem odporności.  

 

* W porównaniu do mycia zębów szczoteczką manualną; z końcówka C3 Premium Plaque Defence w programie czyszczenia Clean.