NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Dedykowany posiadaczom zwierząt
  • Bez konieczności użycia worka
  • Zatrzymuje nieprzyjemne zapachy
  • Filtr wodny
  • Doskonała filtracja : filtr wodny lub cyklonowy, filtr H13, filtr z węglem aktywowanym,
  • mikrofiltr powietrza wylotowego
  • Zbieranie rozlanych płynów
  • Duży zasięg
  • Łatwość manewrowania
  • Wyprodukowany w Niemczech

Filtr cyklonowy – łatwość codziennego użytkowania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox / Dry box odkurzanie jest niezwykle dokładne a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne. Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz : jedną na duże zanieczyszczenia oraz dwie na drobny pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest niezwykle łatwe nawet przy codziennym odkurzaniu. Drobny, alergiczny pył nie wydostaje się na zewnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na drobny kurz – nawet DOPIERO po dwóch – trzech miesiącach – wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji. Bez kontaktu z alergicznym drobnym pyłem i kurzem.
 

Filtr wodny – dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Odkurzacz Thomas Amfibia PET jest wyposażony także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox. Umożliwia on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu.

Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzięki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz. Dodatkowo otrzymujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu.

Opróżnienie pojemnika jest bardzo proste – zawartość wylewamy do kanalizacji a pojemnik płuczemy.
Opracowany dla wszystkich, którzy cenią czystość i chcą ją sobie zapewnić za pomocą jednego urządzenia. Thomas DryBox Amfibia PET jest niezawodny i niezastąpiony gdy:
- chcemy szybko odkurzyć, np. po powrocie z pracy;
- chcemy bardzo dokładnie odkurzyć, jednocześnie odświeżając i nawilżając powietrze – wtedy używamy filtra wodnego,
- chcemy wyprać dywan czy tapicerkę, nie tylko w domu, ale także w samochodzie
- chcemy zebrać rozlane płyny na bazie wody.

Pranie dywanów i tapicerki
Odkurzacz Amfibia Pet umożliwia także pranie dywanów oraz tapicerki, także w samochodzie. Jak przydatna jest to funkcja, z pewnością wiedzą posiadacze psów.
Funkcja prania jest realizowana w trakcie jednego zbiegu. Wodą z płynem – pod ciśnieniem - zwilżamy praną powierzchnię, jednocześnie wypłukując zanieczyszczenia ze struktury dywanu. Następnie odsysamy wypłukane zanieczyszczenia, jednocześnie osuszając oraz prostując wyprane włókna

AKCESORIA NA WYPOSAŻENIU STANDARDOWYM
Turboszczotka umożliwia łatwe i szybkie zebranie włosów czy sierści z każdej powierzchni. Czyszczenie wałka jest niezwykle proste dzięki otwieranej przedniej części szczotki.

Szczotka parkiet / dywan do zbierania sierści. Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg oraz dywanów. Wyposażona w specjalne paski z materiału ułatwiającego zbieranie sierści czy włosów oraz w miękką gumową wycieraczkę służącą do zbierania niewielkich ilości wody.

Szczotka do zbierania sierści z tapicerki – o szerokości 18 cm posiada ruchomą głowicę z dwoma paskami materiału które doskonale zbierają sierść oraz włosy. Doskonała zarówno w domu, jak i w samochodzie. Dodatkowo głowica jest obrotowa, dzięki temu łatwo dopasowuje się i dokładnie przylega do odkurzanej powierzchni.

Odkurzanie w trudno dostępnych miejscach - jest to bardzo łatwe dzięki ssawce szczelinowej . Dzięki temu bardzo łatwo odkurzymy wszelkie trudno dostępne miejsca, jak za szafami czy sofy z głębokimi siedziskami. Dodatkowo – specjalna nakładka na ssawkę szczelinową aby delikatnie odkurzyć meble czy książki.

Szczotka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody oraz mycia podłóg twardych/ Dywany po zabiegu czyszczenia na mokro są odświeżone, czyste oraz praktycznie suche. Szczotka ta umożliwia także zebranie rozlanych płynów oraz umycie podłóg twardych, np z kamienia czy terakoty.

Ssawka do prania tapicerki – jednocześnie odkurzamy oraz pierzemy. Specjalną ssawkę można używać także do prania tapicerki w samochodzie.

Płyn ProTex – w zestawie znajduje się także koncentrat płynu do prania dywanów i tapicerki. Wystarczy do pojemnik ana czystą wodę wlać 20 ml płynu.

Zbieranie wody i płynów na bazie wody. Wypadek w kuchni czy w trakcie zabawy dzieci lub przyjęcia? Nie ma problemu. Dzięki pojemnikowi Aqua Fresh-Air-Box możesz zebrać nawet do 2,5 l płynów. Zatem nie ma potrzeby używania mopów do zbierania rozlanych płynów. Wylany płyn na dywan to także nie problem. Opcja zbierania wody sprawi, że można zebrać ją z dywanu tak, że będzie on praktycznie suchy! Jest t możliwie w pojemnikiem filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

Bez kontaktu z drobnym pyłem , bez worków i nieprzyjemnych zapachów = higieniczne odkurzanie i opróżnianie