Numerologia na luty 2024 zdradza, wibracje której liczby będą na nas wpływać w nadchodzącym miesiącu. Znajdziemy się pod wibracjami jedynki, która przyniesie nam wiele siły i energii do działania. Pomoże podjąć wyzwania i zdobyć się na odwagę do zrobienia rzeczy, na które wcześniej nam jej brakowało. Zwiastuje dobry czas na spełnianie ambicji. Niestety ma ona także swój negatywny wpływ na nasze życie, jakim okaże się przede wszystkim ryzyko, że znajdziemy się na przysłowiowej krawędzi przepaści. Czytaj i dowiedz się, co cię czeka pod numerologiczną 1.

Luty to numerologiczna 1

Zgodnie z obliczeniami, numerologia na luty 2024 roku jest wibracją liczby 1. Oblicza się to za pomocą dodania wszystkich liczb daty, czyli 02.2024, a więc 0+2+2+0+2+4=10, natomiast, jako że wynik składa się z dwóch cyfr, ponownie dodajemy je do siebie 1+0=1. W ten sposób otrzymujemy informację, że numerologiczną liczbą na ten miesiąc jest 1.

Co oznacza numerologiczna 1? Otóż jest ona obdarzona wyjątkową mocą. Jest ona liczbą niepodzielną, co zgodnie z teorią Pitagorasa nadaje jej atrybut świętości. Oznacza nowy początek i rozpoczyna cykl numerologiczny i sama w sobie jest siłą.

Zobacz także:

Co oznacza numerologiczna 1 w lutym? 

Numerologiczna 1 udziela wszystkim znakom zodiaku siły i impulsu do działania. Pozwoli nam podjąć się działań, do których wcześniej nie mogliśmy się zebrać i pomoże podtrzymać energię do ich kontynuacji. Dzięki niej będziemy w stanie odważniej dążyć do naszych celów. To doskonały czas na dążenie do swoich ambicji i realizowanie ich, a także podejmowanie nowych wyzwań. Szczególnie sprzyjać nam ona będzie w tych priorytetowych, najważniejszych sprawach. Osoby posiadające jej wibrację będą wpadać na śmiałe pomysły i dostaną zastrzyk energii do wprowadzania ich w życie. Numerologiczna 1 może także oznaczać nowy początek w naszym życiu.

Życie pod wibracją liczby 1 wiąże się także z ryzykiem, możemy znaleźć się nad przepaścią, która nas przerazi i zaczniemy obawiać się tego, co będzie dalej. Na szczęście dzięki sile, jaką nam daje, uda nam się to wszystko przezwyciężyć. Czeka nas także w tym miesiącu wiele przygód, na które warto się przygotować i skorzystać z nadarzających się okazji. 

Negatywnym wpływem numerologicznej 1 jest brak wiary w siebie oraz uległość wobec otoczenia. Utrudni nam także ona przyznawanie się do własnych błędów i przystosowywanie się do norm ustalonych przez społeczeństwo przez pragnienie nieograniczonej wolności. Możemy też zapragnąć dominować wszystko wokół, nie zważając na otaczających nas ludzi. 

Zobacz także: