Naukowcy odkryli wzór na perfekcyjną sylwetkę

Wszystko wskazuje na to, że kobiety mogą zapomnieć o wymiarach: 90-60-90!

Naukowcy z Uniwersytetu w Teksasie stworzyli matematyczny wzór i obliczyli, jakie wymiary powinno mieć perfekcyjne ciało kobiety. Aby uzyskać oczekiwany wynik badacze założyli, że obwód talii powinien liczyć 3/4 obwodu klatki piersiowej, a obwód bioder powinien być o 1/3 większy niż obwód talii. To co powstało z wyliczeń naukowców wskazuje, że Kelly Brook spełnia powyższe kryteria. Idealne wymiary perfekcyjnej kobiecej sylwetki to: 99-71-94. Do uzyskania tego wyniku wzięto pod uwagę również wzrost Kelly – 168 cm.

Kelly Brook to angielska modelka, aktorka, prezenterka i projektantka strojów kąpielowych. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat, kiedy to wygrała konkurs piękności. W wieku 18 lat rozpoczęła również pracę jako prezenterka MTV programów dla nastolatek. Przełomem w karierze Kelly był rok 1999, kiedy została współprowadzącą program"The Big Breakfast", a później 2005, kiedy poprowadziła reality show: „Love Island”.

W swoim dorobku aktorskim Kelly Brook ma na swoim koncie udział w takich filmach jak: "Rozpruwacz: List z Piekła”, „Włoska robota”, „Jak usidlić faceta”, „W piekielnym słońcu”, „Morska opowieść” i wiele innych.

Chociaż obliczenia matematyków trzeba traktować z przymrużeniem oka, to wynik nas zadowala, ponieważ pokazuje, że nie trzeba mieć wychudzonej sylwetki, aby mówiono o nas, że jesteśmy idealne.