Małgosia Bela i Paweł Pawlikowski małżeństwem

Małgorzata Bela jest jedną z najbardziej znanych polskich top modelek, a reżyser Paweł Pawlikowski otrzymał całkiem nie dawno Oscara. Związek tych dwojga po prostu musiał się zakończyć happy endem. Po raz pierwszy Bela pokazała się publicznie z Pawlikowskim podczas festiwalu w Cannes, dwa lata temu. Ani modelka ani też reżyser nie afiszowali się ze swoim związkiem, nie pokazywali na imprezach i ściankach, a teraz wzięli cichy ślub w gronie najbliższych. Ceremonia odbyła się w listopadzie.

Małgosia Bela związki

Dla mieszkającej między Paryżem a Warszawą Małgosi Beli małżeństwo z 60.letnim Pawłem Pawlikowskim to trzeci formalny związek. Wcześniej Bela była żoną reżysera Artura Urbańskiego (mają syna Józefa), następnie wyszła za mąż za milionera i właściciela magazynu modowego Numero, Jeana-Yvesa Le Furę. Wesele odbyło się na włoskiej wysepce, a bawiła się na nim m.in. Kate Moss. 

Paweł Pawlikowski z kolei jest o dwadzieścia lat starszy od modelki, ma dwójkę dzieci, a żona reżysera odeszła na raka ponad dziesięć lat temu. 

Nowe zdjęcia Małgosi Beli podpisywane są już jako Bela-Pawlikowska, a więc to już oficjalne. Ostatnio młode małżeństwo pojawiło się wspólnie w Berlinie na European Film Awards. Bela od dawna związana jest nie tylko z modą, ale też z filmem - grała m.in. główną rolę w filmie "Ono".

Gratulujemy szczęśliwej parze!