Najnowsza kolekcja Klary Kostrzewskiej to jesienna odsłona biżuterii w odcieniach srebra i złota. W tym sezonie dekoracyjność ustępuje prostocie. Oparte o linię prostą projekty łączą subtelność z minimalistyczną, chociaż daleką od surowości estetyką.

W kolekcji znalazły się charakterystyczne, srebrne i złote obręcze w postaci kolii na szyję oraz bransolet o kilku grubościach. Są też pierścionki, które można nosić w dowolnym miejscu palca oraz krótkie, geometryczne wisiory.

Charakterystyczne formy tym razem zaskakują symetrycznymi rozcięciami. Najnowsze projekty wyróżnia delikatność linii. A te raz kończą się niespodziewanie, tworząc oryginalne rozcięcia, innym razem subtelnie oplatają nadgarstek. Ażury z poprzedniej kolekcji, tym razem pojawiają się w postaci cienkich prześwitów pomiędzy liniami prostymi. Dzięki temu wszystkie projekty mają w sobie miłą dla oka lekkość. Ich geometryczne kształty wychodzą od inspiracji art déco. Jednak nie tylko forma i detal inspirowane są tą stylistyką.

To zdecydowanie coś dla fanek delikatnych akcesoriów! 

ZOBACZ TEŻ:

KOPI. BIŻUTERIA Z POLSKĄ METKĄ

LE PETIT TROU: NOWA KOLEKCJA BIELIZNY